Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányai Szent Borbála...

Tatabányai Szent Borbála kórházban és a budapesti MÁV - Honvéd Kórházban ajánlanátok nem pénzéhes, becsületes szülész orvost? Mennyi a tarifa? Miket fogok érezni? Hol szülnétek a 2 kórház közül? Be kellene feküdjek betöltött 40. héttel?

Figyelt kérdés

Szülés előtt állok. Elméletileg pénteken leszek betöltött 40.hetes. Nagyon kezdek félni a szüléstől, mert nincs választott orvosom.

Tatabányán lakunk, itt a Szent Borbála kórházban vagy ha sikerül beérni, akkor a budapesti MÁV - Honvéd Kórházban szülnék, de lehet, hogy be kellene feküdjek, ha betöltöm az időmet.

Ezeken a helyeken ismertek nem pénzéhes és becsületes szülész orvost? Vagy mennyi a tarifa egy jó orvosnál?

Kérlek szépen segítsetek!!!

Valamint érdekelne az is, hogy azonkívül, hogy már nem marad abba a görcs, miket fogok még érezni?

Kb. 1 hete nagyon csúnyán be vannak dagadva, vizesedve a bokáim. Szombaton kb. 2 órán át nagyon görcsölt a derekam és 2 napja totál leereszkedett a Babám.

Ti hol szülnétek a 2 kórház közül?

Előre is köszönöm a válaszokat!!


2011. júl. 19. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lett volna fogadott dokim,én nem adtam volna neki,mert akkor a munkaidejében lát el,és nem külön hozzám jön csak be.

(Tatabánya)

2011. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is tatabányai vagyok, az utazás miatt nem akarnék Bp-n szülni.

Sajnos vérzés miatt voltam bent pár hete, és befektették azokat a kismamákat, akik betöltötték a 40-et, de még semmi jele a szülésnek. Viszont a tüneteid ígéretesek, hátha megúszod.

Nekem a Ferencz Zoltán a fogadott dokim, az elsőnél is ő volt, megérdemelte a pénzt, anyu volt bent velem a szülésnél és ő is ezt mondta. Akkor 55-öt kért, most viszont 75 a tarifa. Mondjuk ahhoz képest, hogy az elsőt várva is 80-100 feletti árakról hallottam...


Viszont, ha a görcsölés nem múlik, akkor én bemennék a kórházba, nézzék meg a babát, most már ideje van, akármi lehet...

2011. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az utazás miatt én sem mennék pestre.Nekem Benya László volt a fogadott orvosom és nagyon meg voltam elégedve vele.Ő nem kért semmit én 30000-et adtam neki.
2011. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha teheted menj Bp-re. Én a második babával menekültem Tbányáról.
2011. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol szülnék a helyedben. Én az ÁEK-ben (vagyis MÁV-Honvéd Kórházban) szültem, mindkét esetben dr. Kiss Attila volt az orvosom. Nagyon lelkiismeretes, kedves orvos és nem pénzéhes. Nekem ő volt a fogadott orvosom, nincs tarifája, mikor szülés előtt megkérdeztem, mennyi az annyi, azt mondta, nem kér pénzt a szülésért, ha elégedett vagyok, akkor adhatok neki annyit, amennyit gondolok. Az első szülésem sürgősségi császár lett, a második programozott, ehhez mérten első alkalommal 70 ezret, második alkalommal (ez tavaly volt) 60 ezret adtunk neki.
2011. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ÁEK-ben ajánlom neked dr.Zilahi Gábort. Ő eredetileg a Honvéd kh-ban az egyik nőgyógyász főorvos de ugye megszűnat a Honvédban a szülészet és az ÁEK-be tették át (volt MÁV kh). Én magánrendelésre járok hozzá ott 7000Ft-ot kér egy vizitért, nagyon készséges, nagyon kedves doki. Nekem császárom volt az elsővel maximálisan elégedett voltam vele. Akik természetes úton szültek nála azok azt mondják, hogy szülés közben nagyon határozott (szóval ha azt mondja, hogy nyomj akkor nyomj:)) ami szerintem nem baj végülis két ember élete a tét.
2011. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, és összeget nem mond annyit adsz neki amennyit akarsz, én 60000-et adtam neki. Most 70000-et fogok úgy gondolom.
2011. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A másik problémám az, hogy nekem császárról beszélnek, amihez két orvos kell és akkor viszont valóban kellett volna 1 fogadott doki, mert akkor sajnos nem lesz elég, Aki bent lesz. Ugye?

A görcs kb. 2 órán keresztül tartott.

Terhességem elején a MÁV- Honvéd Kórházban feküdtem bent hányás-kiszáradás miatt és kb. félidőig oda tudtam járni terhesgondozóba, majd Tatabányára, mert itt lakunk.

Tatabányán mi a tapasztalat varrás terén? Szépen és jól tudnak varrni? Van elég tapasztalat?

Benya László jó orvos? Ő a Hunyadiban van?

A második babával miért menekültél Tatabányáról?

Dr. Kiss Attilát ismerem, Ő szimpi volt. De úgy hallottam szabira ment. Nem?

2011. júl. 20. 18:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen Beny László is a Hunyadiban van de Tatán van magánrendelése.Én hozzá járok már 6 éve és tényleg meg vagyok vele elégedve.Volt hogy napjában 3 szor is hívtam a terhességem felé és mindig felvette sosem rázott le!
2011. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudok jókat mondani a tatabányai kórházról, de nem az orvosok miatt. Nekem Pazár volt a fogadott doki, maximálisan meg voltam vele elégedve, csak ajánlani tudom. Viszont a nővérek és a csecsemősök kiborítottak, a végén már sírtam, hogy haza akarok menni, pedig nem vagyok egy nyavalygós tipus.
2011. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!