Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Zilahi Gábor (Dunakeszi,...

Dr. Zilahi Gábor (Dunakeszi, Honvéd kórház) megbízható, rendes orvos?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt kezelőorvosom, de sokat feküdtem a Honvéd kórházban és a betegei szerették, nem panaszkodtak rá.
2008. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én nála szültem a kislányomat, csak jókat tudok róla mondani. Kedves, lelkiismeretes, figyelmes. A következőt is nála szülöm majd :)
2008. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Az én orvosom is ő volt, eleinte nagyon rendesnek találtam, bár nem az a kedves, mosolygó emberke, csak végzi a dolgát, viszont szülésem előtt szabadságra ment és nem volt hajlandó ellátni, úgyhogy másnál hoztam világra a babámat. Bevallom őszintén utólag nem bánom, mert a bizalmam igen megrendült vele kapcsolatban már a szülést megelőzően is, és egy emberileg sokkal jobb orvost sikerült találnom. Ha egy kismama kedvességre, odafigyelésre vágyik, azt ne a Zilahy doktornál keresse...
2009. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én kedvességet és odafigyelést is kaptam az első lányomnál végig a terhességnél, a szülésnél is, és most, a második lányomnál is :)
2009. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én voltam a kérdező, időközben decemberben megszültem. Én eleinte nem tudtam hova tenni a dokit, de aztán idővel egyre szimpatikusabb lett és a végére volt mosoly is, kedvesség is, emellett lelkiismeretesség és odafigyelés is, úgyhogy szivesen ajánlom mindenkinek! És a MÁV kórházat is! Le a kalappal az ott dolgozó orvosok és nővérkék előtt!!!!!! Én köszönök nekik mindent!!!
2009. jan. 25. 07:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó,h. ezt írod, februárban fogok szülni Zilahinál a MÁV-ban. Remélem minden rendben lesz.
2009. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor ne aggódj! Minden rendben lesz, jó kezekben vagy/leszel!
2009. jan. 30. 11:46
 8/13 anonim válasza:
Nem mindenkinek jön be a stílusa, szülésnél rendkívül határozott, kézben tartja a dolgokat. Szerintem jól jársz vele, én május elején szülöm nála a második babát :) Minden vizsgálatra jön velünk a nagy is (16 hónapos), és vele is mindig nagyon kedves. Egyszer már én mondtam a férjemnek, hogy vigye ki a lányomat, mert ordított, és a doki mondta, hogy ugyan már, gyerek, hát sír, ez a dolga, maradjon csak :)
2009. jan. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Sziasztok! Én nála szültem, és nagyon kedves, rendes volt, pedig a 35.héten vett át, mert akkor derült ki, hogy a másik dokinál nem tudok szülni. Szülés után is naponta többször bejött, megvizsgált, nagyon lelkiismeretes volt. A hozzáértése pedig megkérdőjelezhetetlen. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2009. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem ő volt a fogadott dokim, ugye majd’ 70 ezret szedett be terhesség alatt. Félidőben bevéreztem, de szinte "letojt", másnap üyeletre mentem, ott mondták, h. előző este ő volt ott, akkor mégsem mondta, hogy nyugodtan menjünk be.. Ünnepek alatt közölte, h. január első 2 hetében szabin lesz. Meg is várta a lánykám, visszajött, de szülés napján nem vette fel! Kicsöngött, de a szülésznők sem tudták, hol lehet. Időnként megcsörgették, de semmi. Az éjjeli ügyeletes meg az volt, aki félidős bevérzésemkor is vizsgált. Őt váltotta Zilahi helyettese a Honvédból, vele 1x egy CTG-n taliztam, de már akkor szimpibb volt. Zilahi szülés után oda sem jött, csak az, akinél végül szültem - kontrollra is inkább hozzá mentem vissza. De azóta sem is keresett, hogy mit akartam akkor... :S Tiszta gáz, bár elsőre nekem is szimpi volt. De utólag örülök, h. nem nála szültem.
2010. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!