Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben kit érdemes...

Debrecenben kit érdemes szüléshez megfogadni?

Figyelt kérdés

Debrecenben keresek olyan orvost, lehetőleg a klinikán, akihez terhesgondozásra nem a drága magánrendelőjébe kell járni. Volt ilyenben részem, és a szülés sem volt olcsó. Úgy gondoltam, most olyan orvost szeretnék, akihez a klinikára is járhatok, megbízható, és nem pénzéhes. Várom a javaslatokat!

Köszönöm!


2011. júl. 28. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár ő nem a klinikán van hanem a kenézybe de tudom neked ajánlani Demeter Miklóst.
2011. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

dr. Ormos Márk a klinikán

ill Dr. Aranyosi János

róla itt:

[link]

2011. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dr Ormos Márknál szültem tavaly,mi is felfogadtuk,nagyon nagyon meg voltunk vele elégedve!Őt ajánlom!Aranyosi doktor állitólag nem szüleszt már,illetve elég drága..
2011. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Ormos Márkot nem ajánlom, sztem link és bunkó, vagyis velem az volt, nem is egyszer, pedig komoly gondokkal fordultam hozzá a kora terhességben, ő meg a hólyaghurutra sem adott antibiotikumot, pedig akkor már annyira fájt, h orditani tudtam volna, és ekkor voltam 7 hetes terhes, egyszerűen elzavart a házi orvoshoz, aki azonnal felírta a gyógyszert és másnap már jobban is voltam. Akit nagyon tudok ajánlani, az Dr. Juhász Alpár Gábor. Mindkét lányomat nála szültem és végtelenül kedves, és nagyon lelkiismeretes,kompetens és nem tartja a markát.
2011. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Juhász doktor a szobatársam orvosa volt. Bent feküdtem a terhesosztályon 3 hetet. Elég sokszor jött megnézni a csajt, kérdezett, törődött vele, és a szobatársam állítása szerint addig még egy fillért sem kapott tőle. Ők csak szülés után adtak neki pénzt. Szülésnél is nagyon rendes volt. Nekem már nincsenek ilyen jó tapasztalataim. Nem írok nevet, de nem volt olcsó a doki. Szülésnél végülis korrekt volt, bejött időben, pedig hétvége volt, sürgősségi császár lett a vége, szépen ellátott. A terhesgondozáson még kicsit felületes volt, de aztán befektetett, hogy szem előtt legyek. Viszont legközelebb már nem szeretnénk annyi pénzt rááldozni a terheeségre és a szülésre, és a bent töltött idő alatt volt alkalmam megtapasztalni, hogy más- olcsóbb- dokik is ugyanolyan lelkiismeretesek, ha nem jobban!
2011. júl. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!