Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azt mondta az orvosom, hogy...

Azt mondta az orvosom, hogy húsvétig legkésőbb megérkezik a babánk, most vagyok 37 hetes.2-3 napja vannak jóslófájásaim, és van néha olyan, hogy a végbelembe hasít ilyen égő fájdalom. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Nem tudom máshoz hasonlítani ezt az érzést,csak mintha valamit fellöknének a végbelembe.Csak pénteken megyünk vizsgálatra,illetve csütörtökön nst-re.Felhívjam az orvosom ez ügyben?Éreztetek szülés előtt ilyen jellegű fájdalmat ti is?

Egy 37 heteske


2009. ápr. 6. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fájdalomra egyik terhességemnél sem emlékszem. Én a helyedben megkérdezném a dokim.

Szép szülést! A Nyuszi meghozza a babát:)!

2009. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,már mi is nagyon várjuk azt a Nyuszit,mert ilyen szép ajándékot még sosem kaptunk tőle.:)))
2009. ápr. 6. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is azt mondták a 37. háten, hogy itt baba lesz min 2 héten belül. Hát a 42. héten császároztak. Ilyet én sem éreztem, de lehet már a baba készül kifele. Sok sikert és könnyű szülést.

2009. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!