Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális szülés után mennyi...

Normális szülés után mennyi ideig van hüvelyi fájdalom?

Figyelt kérdés
Ha többet mozgok, jobban érzem. Főleg esténként.
2009. okt. 4. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Esténként azért érzed jobban, mert akkor pihensz, napközben kimozogtad magad és este fáj amikor kicsit "megpihennek, ellazulnak" az izmok.Nem tudom mennyi idő telt el a szülésed óta, de szerintem még ne erőltesd meg magad , pihenj napközben ( már ha van aki segít és megcsinál helyetted ezt-azt ). Én kb. 4-5 hétig éreztem esténként sajnos, azt hittem már sose fog elmúlni.De most már minden oké, 2 hónapja szültem. Kitartás!
2009. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 2 hónapja szültem.

Nekem csak pár napig fájt, inkább a gát volt, ami megkínzott, kb. 1 hétig nagyon kellemetlen volt.

2009. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! 9 hete szültem de időnként még most is bele nyilalgat a fájdalom! De jobban akkor volt még mikor be nem gyógyult rendesen a sebem!
2009. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!