Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre kórházban ajánlan...

A Szent Imre kórházban ajánlanátok szülész orvost? Lehetőleg, akinek a magánrendelője is Budán van.

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatra lennék kíváncsi szülésnél.
2011. júl. 29. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Tasi Róbert.

Mindkét terhességemmel hozzá jártam és nála szültem. Igaz, végülis császár lett mind a kettő. De az elsőnél pont a doki döntésének köszönhetem, hogy ép és egészséges a nagyobbik lányom.

A 22. kerületi SZTK-ban rendel, a 11. kerületben van a magánrendelése és a Szent Imrében szokott "szülni".


Korrekt, alapos, nagyon nagy tapasztalata van (olyan 45-50 éves lehet). Igaz, nem "romantikázza" el a dolgokat, nem az az atyáskodó típusú orvos. Inkább a tényeket, statisztikákat mondja el. Bármire válaszol, amit kérdezel, nem néz hülyének. A kórházban pedig nagyon odafigyelt rám mind a két szülés után.


[link]

2011. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dr. Barna Péter

2009-ben nála szültem és 2012. januárjában is nála fogok. Igaz, császár lesz ez is.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve, alapos. Olvass fórumokon utána.

2011. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Dr. Barna Istvánt már ajánlották, lehet,hogy rokonok?
2011. júl. 29. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Az apukája:)) Ő elég morci, tőle ne számíts túl sok babusgatásra, viszont nagyon jó orvos.

Péter vicces, állítólag viccet mesélt valakinek szülés közben:)

Én nagyon szeretek hozzá járni, pedig aztán én meg nőgyógyász...2 külön világ:D

2011. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dr. Tasi Róbert

én is nála szültem kétszer, simán- nagyon jófej volt. Mindent mondott, bíztatott- alapos volt- odafigyelt- maximálisan elégedettek voltunk vele a férjem is és én is. Főleg én! :)


Februárban szülöm a harmadikat, de csakis nála.

Ő még ráadásul sebész is, tehát nagyon jól varr is szülés után!;) Bár nekem első szülés után nem volt nagy vágásom, de pillanat alatt összestoppolt. Másodiknál már semmi sem volt- csak kitísztította a méhet szülés után, és végignézett, de varrni nem kellett.

A szülésznővel mindkét szülésnél végig törekedtek a gátvédelemre is, először nem jött össze, másdoszorra már igen. :)

Ajánlom a legjobb szívvel, tutira jó kezekben leszel nála.

2011. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha,vérvételre kell menni,akkor azt bármelyik közeli rendelőben leveszik vagy az adott kórház laborjába kell menni?
2011. júl. 30. 08:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mivel én a 22. kerületben lakom, nekem a 22. kerületi SZTK-ba kellett mennem vérvételre. Nem hiszem, hogy a kórházba kell menned. Inkább a lakhely szerint illletékes eü-i intézménybe.
2011. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!