Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok kedves, lelkiismer...

Ajánlanátok kedves, lelkiismeretes szülész-nőgyógyászt Budapesten, olyat, akinek van magánrendelője is? Főleg azok érdekelnek, akik a Máv-kórházban, a Sote II-ön vagy az Uzsokiban dolgoznak. Babát szeretnénk, nem ártana egy vizsgálat!

Figyelt kérdés
Olyat keresek, aki em csak szakmailag, hanem emberileg is oda teszi magát és nem játssza meg a nagymenő orvost.
2009. febr. 9. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én őt ajánlom neked, nála szültem 1 éve a kisfiamat. Akkor még a kistarcsai kórházban, de mostmár úgy tudom a II. sz. klinikán van.

Nagyon kedves, lelkiismeretes doktornő!

Neki köszönhetem hogy a kisfiam rendesen született, mert az első gyerekemet császárral szültem, egy köcsög orvosnál.

2009. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bp.MÁV Kórház Szigeti Katalin Dr.nő,fiatal lelkes alapos kedves,nagy tudású.Igaz nincsen magánrendelése,de az miért fontos neked?És nem pénzéhes...
2009. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!