Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kit ajánlanátok Vácról?...

Kit ajánlanátok Vácról? (Elérhetőséget is szertenék kérni, ha tudtok adni) Dr. Szaniszló Zsolt, Dr. Kondér Béla, Dr. Dubecz Dániel, Dr. Bényi Béla. Kit ajánlanátok szülésznőnek megfogadni az is érdekelne.

Figyelt kérdés

22 hetesen halva született a kislányom. Sajnos nem volt fogadott orvosom, így viszont kénytelen vagyok, hogy a következő terhességemnél ne kelljen aggodnom és jó kezekben tudjam majd a kisbabámat. Ígyis elég sok kiadásuk volt a terhesség alatt, de megéri, ha ezzel bíztonságban tudhatom magunkat. Még csak tervben van a pici, mert meg kell várnunk a 6 hónap leteltét, de addig el szeretnék mindent rendezni ezért kérdem.

Mindenkinek előre is köszönöm a válaszokat.


2011. júl. 29. 21:46
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Nekem Dr.Bényi Béla az orvosom,és eddig csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.

Elég problémás voltam én is,de megoldotta.

Szerintem lelkiismeretes orvos.

2011. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ Te milyen személyiség vagy.Én áprilisban szültem a Dubecz Daninál(nem igénylem, hogy puncsoljanak a magánrendelés alatt).Nekem az a fontos, hogy a gyereknek semmi baja ne legyen se a terhesség se a szülés alatt.Így is lett...Ha azt akarod, hogy biztos kezekben LEGYETEK, akkor Dubecz Dani.Szerintem kell a fogadott orvos, mert számos előnye van és a gyerekvállalás-szülés-terhesség nem egy egyszerű-egyszeri fogorvosi eset...

Bocsánat de soha nem értettem aki úgy megy be szülni, hogy nincs fogadott orvosa és csodálkozik, hogy az ajtófélfának dőlve az ügyeletes orvos végignézi (SAJNOS EZ VAN), ahogy a szülésznő csinál mindent.

2011. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dubecz doktort válaszd,én is áprilisban szültem nála.Csak jót tudok róla mondani!!!Eddig semmilyen negatívumot nem hallottam róla,és nem is tapasztaltam,aki nála szült,mind meg volt vele elégedve,csak dicsérik-köztük én is!

Második válaszolóval is teljesen egyetértek mindenben!

Életem egyik legjobb döntése volt,hogy őt választottam!

2011. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is felé hajlok, én is csak jót halottam róla.
2011. aug. 4. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

hát dubeczról én hallottam rosszat és tapasztaltam is, pont nála veszítettem el a babánkat...második terhességemmel már kondér dokihoz mentem és most a 3. babát is nála fogom szülni.

Kondér az egyetlen szerintem akiről sehol soha nem fogsz rosszat hallani.

Szülésznőt meg majd ajánl a dokid, de az még rá is ér :)

2011. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ha szaniszlónak lenne magánrendelése hozzá járnék :)

utolsó voltam

2011. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már utánanéztem és a Szaniszló dokinak nincs. Pedig az előző babával hozzá jártam, nagyon kedves volt. Őt szerettem volna megfogadni. Most meg úgy döntöttem fogadok orvost, összébbhuzzuk a gatyaszárat, de a fogadott dokira kigazdálkodom a pénzt. Sajnos előtte sok elment a semmire, merthát nem maradt meg. Most meg ráadásul esküvő is volt. Lehet, hogy várnunk kell mire újra megpróbáljuk. Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!