Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan egy szülésznőnek,...

Van olyan egy szülésznőnek, hogy, , magánrendelés"?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ,,lefoglalni", és a többi teendő hogy van vele?
2011. szept. 7. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Bemész a szülészetre,és ott felkéred.Én felhívtam,akit ajánlottak,majd bementem hozzá a szülészetre,ahol körbevezetett.Minden hónapban beszéltünk.az nst-re ő intézte nekem az időpontokat.Mikor menni kellett felhívtam,és a kórházban találkoztunk.Ha kérdésem volt felhívtam.Minden eredményemről tudott.Aztán levezette a szülést.
2011. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van. Nekem az orvosom ajanlotta. Az elejen meg is mondta, hogy mi mennyibe kerul, de a honlapjan is fenn volt minden. Kerdezd meg az orvosod szerintem, kit ajanl es hol ered el.
2011. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megadnád a honlapja nevét?
2011. szept. 7. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem is hallottam,pedig 4 gyereket szültem.
2011. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Rákóczi Ágnest tudom ajánlani. Amikor én szültem, még nem így nézett ki a honlap, de olvasgasd végig, szerintem tök jó dolgok vannak rajta.

2011. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszike :)
2011. szept. 8. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Rákóczi Áginél/Ágival szültem kétszer!Nagyon tudom ajánlani!Írj szívesen segytek!

2011. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
had kérdezzem meg h honnan tudjátok h melyik szülésznőről van szó? mikor nem is mondta meg a kérdező h hol fog szülni.csak úgy felmerült bennem.
2011. szept. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!