Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos Dr. Hruby Ervin...

Milyen orvos Dr. Hruby Ervin az I. Női klinikán?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 11:35
 1/7 anonim válasza:
100%

Sziasztok, Szép napot kívánok mindenkinek!


Hruby doktorúrnál tavaly voltam először, egy petefészek cystaval, melyet egy másik nőgyógyász idézet nálam elő, illetve a gyógyszer, amit nem lett volna szabad felírnia. Megvizsgált - nem is akárhogy - majd megnyugtatott, hogy a cysta olyan méretű, amit nem kell operálni, s majd magától felszívódik. Igaza lett, felszívódott. Most hathetes kismama vagyok és holnap - szerdán - délre megyünk hozzá az első kismama gondozásra. Nem tartok attól, hogy anyagias lenne, hiszen, akkor lenne egy magánpraxisa, ahol bátran kiírhatná a tiszteletdíjait. Morózusnak tűnő orvos és nem az a bájolgó. Pontosan olyan, amilyennek egy szülész-nőgyógyásznak lennie kell!


Magyari Mónika

2009. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ja igen, ami lemaradt: tavaly egy forintot sem adtam neki a vizsgálat után, mert teljesen megfeledkeztem róla, s már jöttek is hozzá az újabb paciensek. Épp olyan segítőkész volt pénz nélkül is.


Sziasztok,


Magyari Mónika

2009. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál! Én már két gyereket szültem nála,arra voltam kiváncsi,hogy mással is olyan-e mint velem. Tényleg nem bájolgós,de nagyon jó szakember,engem is meggyógyitott és lett 2 gyerekem,más doki azt mondta,sosem esek majd teherbe... 2 terhesség és szülés után sem fogadott el tölem egy fillért sem. Kérlek ha van Uj tapasztalatod a terhesgondozásáról ird meg,mert tervezünk most még babát. Boldog babavárást!
2009. máj. 27. 16:24
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia, sziasztok minden Nőtársamnak!


Ma voltam Hruby doktorúrnál vizsgálaton és még most sem térek magamhoz. El sem hiszem, hogy vagyok olyan szerencsés, miszerint egy ilyen Igaz Ember, szívéből Tiszta Orvoshoz sodort a gondviselés. Holnap már felkereshetem a védőnőt, aztán mennem kell kivizsgálásokra. Vérvétel, EKG... Jövő héten kedden megyek ultrahangra, ahol láthatom azt a gyönyörűséget, akit a szívem alatt hordok. Tiszta szívemből mondom, hozzá menj a következő babócáddal is, hiszen azt már mindketten tudjuk - biztosan sokan vagyunk, de most csak ketten írjuk le a megtapasztalásainkat -, hogy nagyszerű Orvos és hihetetlenül Igaz Ember, Dr. Hruby Ervin!


Kedves hölgyek, nőtársaim, kismamák!


Amennyiben bárki közületek hiányt szenved egy igazán kiváló orvosból, annak bátran és tiszta szívvel ajánlom, Dr. Hruby Ervint!

Már az is felemelő érzés, hogy kismama vagyok, dehogy ilyen áldással is gazdagodom, miszerint Hruby doktorúrnál fogok szülni?! Szerencsés nő vagyok, valamint nagyon boldog kismama!


Jó egészséget mindenkinek, és nagyon kellemes, áldott állapotot!


Sziasztok:


Magyari Mónika

2009. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Mónika!

Sok-sok boldogságot neked! Megkérdezhetem,hogy beszéltél-e a doktor úrral anyagiakról? Nem akarok a zsebedben turkálni,csak az érdekelne,hogy most sem fogad el semmit vagy ez már változott? Tőlem 6 éve nem fogad el pénzt.

2009. máj. 28. 16:31
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nagyon jó orvos. Én tavaly voltam nála először 4hónapos terhesen. Az iker fiaimat vártam, és Őt ajánlották. Nem bájolgós, nem haverkodós, de egyenes és emberséges. A szülésnél minden rendben ment, gyorsan beért! Csak ajánlani tudom!

2012. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kssmagdi2 válasza:

Sziasztok!


Én most kezdtem a doktorúrhoz járni februárban babát tervezünk clostyt írt fel 3 havit most kezdtem viszont sok helyen olvasom, hogy uh-n nyomonkövetik nekemnemmondott semmit csak annyit ha terhes leszek jelentkezzek ha nem akkor is akkor elkezdi a kivizsgálást mennyire megbízható doki? Magánba járok hozzá.

2021. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!