Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Bp-i II. számú női klinikán...

A Bp-i II. számú női klinikán szülnék. Van ott olyan orvos, akit szivesen ajánlanátok? Illetve még egy kérdés.

Figyelt kérdés
Ahol élek, a kórház nagyon gáz, ezért oda nem mennék szülni. Az lehet hogy valaki csak beesik a szülésre pesten? A saját városomban megcsinálnék minden vizsgálatot, csak a szülést hagynám ki. (eddig kb 10 ember mondta, hogy meg se probáljam itt... Hospinvest...)
2009. máj. 4. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr.Tömösváry Zoltán!nagyon jó csak ajánlani tudom.
2009. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! én pont itt fekszek, hármasikrekkel vagyok terhes. én se idevalósi vagyok, csak úgy "beestem". illetve a pesti választott orvosom miatt kerültem ide,de miközben hozzá is jártam, a vizsgálatok többségét otthon csináltattam. nekem fontos volt, hogy ide kerüljek, az intenzív koraszülött osztály miatt is. orvosom: Dr. Valent Sándor. Nagyon meg vagyok vele elégedve, pedig nem is ismerem régóta, de érzem figyel rám, kedves, és meg tudok benne bízni. felel a kérdéseimre (és meg is hallgatja azokat!, nem akar lerázni) Nekem ezek sokat számítanak. Ő egyébként a Kútvölgyi osztályvezető főorvosa is, meg itt is dolgozik. (ha beírod neten megtalálod).
2009. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hahó:)Én is Valent doktonál szültem 3 hónapja, csak a Kútvölgyiben. A legjobbakat tudom mondani róla. Kedves, türelmes, sok teendője mellett is van ideje arra, hogy megnézzen. Határozott, biztonságot ad.

Ha még nem választottál, ajánlom neked.

üdv: egy újdonsült anyuka:)

2009. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!