Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik császárral szültek...

Akik császárral szültek azoknak átmasszírozták/nyomkodták a méhüket szülés után?

Figyelt kérdés

ű2 nap múlva lesz a program császárom, mire számítsak, mi fáj, lehet fájdalomcsillapítót kérni/bevenni?

Eléggé be vagyok már tojva....


2011. júl. 31. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Közvetlenül szülés után nem tudom mit csináltak, mert nem éreztem és nem is láttam semmit. Viszont műtét után ahányszor jött arra orvos vagy nővér, minden alkalommal belemásztak a hasamba megnyomkodni és megnézni ,hogy húzódik-e rendesen össze a méhem. Ez volt mindegyik császáromnál.

Egyébként nincs mitől félned, nem fogsz érezni semmit a műtét alatt, csak enyhe nyom

2011. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hoppá...

csak enyhe nyomkodást, húzkodást.

Utána nálunk kérni sem kellett, egyből adták az infúzióba a fájdalomcsillapítót.

2011. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De utánna az átnyomkodást már érezted?
2011. júl. 31. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:

szia


2 császárom volt 2 kórházban

mindkettőnél nyomkodták a hasam kellemetlen és nem a seb miatt hanem ahogy húzodik vagy nem tudom

második alkalommal jég párnát ttettek rá hú az nagyon rossz volt kértem hogy vegyék le...

és adnak fájdalomcsillapítot én az elsőnél algopirint kaptam infuzióba a másodiknál morfiumot, de attól még kellemetlen volt.

viszont ha nem mozogsz akkor nem fáj, nekem 24 órát kellett feküdnöm

2011. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 császárom volt, 11 hete az utolsó. Nyugi, semmit nem érezni műtét alatt, amikor a babát emelik ki, olyan mintha egy szűk úszógumit próbálnának lehúzni rólad, de egyáltalán nem fáj. 12 óra múlva vittek tusolni, akkor mondták erősen szorítsam a hasam, akkor jobb. Nem volt vészes.24 órát kaptuk a fájdalomcsillapítót az infúzióba, utána valami bogyót, ha kértünk. Már másnap reggel ülve szoptattam. Naponta ellenőrzik hogyan húzódik vissza a méhed, de nem a heged nyomkodják, hanem két oldalról a hasad - nekem hosszában vágtak.

Nekem az utolsó 3. nap amikor már gyógyszer nélkül is úgy éreztem mintha nem is műtöttek volna, virgoncan vártam a hazamenetelt, a reggeli vizitnél a vágásomat nyomkodta végig egy vadállat doktornő, na akkor azt hittem belerúgok :-) Ekkor vetettem be az otthonról hozott Alg...flex Fortémat, nálam ez vált be legjobban a csaszik után, világbajnok a szer ajánlom neked is :-)

Sok szerencsét a műtéthez, neked is legyen olyan szép élmény mint ahogy nekem!

2011. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is program császárral szültem.A műtét után átmaszírozták többször is a méhet.Az kellemetlen volt,de muszály csinálni.Azért ki lehet bírni.Infúzióba kaptam fájdalomcsillapítót, de nem tudom mit.Majd mondták, hogy később vehetek be Algopyrin tablettát.

Azt érdemes vinni.( Szívószálat is, hogy tudjál inni,amíg nem emelheted fel a fejed.Spinállal érzéstelenítettek, emiatt nem emelgethettem a fejem.)

Gratulálok!

2011. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem érzéstelenítéssel műtöttek, utána óránként belekönyökölt a nővérke a hasamba.Szerencsére semmit nem éreztem 4-5 óráig.Utána elmúlt az érzéstelenítő és mégegyszer megnyomták a hasam, azthittem megőrülök, de utána már nem piszkáltak.

Homokzsák is volt rajtam, nem volt bajom vele.

Az infúzióba kaptam fájdalomcsillapítót, utána már csak éjszakára kértem egy-egy szemet.

7 hós a kislányom

2011. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!