Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent István Kórházban mostaná...

Szent István Kórházban mostanában császározott kismamák, milyen volt?

Figyelt kérdés

Augusztus 22.-re vagyok kiírva programozott császárra. Érdekelne, hogy mikor kellett felkelni? Mikor kaptátok meg a babát? Hány napig voltatok a kórházban? Ha programozott volt a császár, az milyen volt(pl:előkészületek)? Milyen szobában voltatok?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 4. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem épp mostanában, (10 hónapos a kisfiam lassan) de ott szültem, császárral.

Nem programozott volt igy az előkészületeket nem tudom. A szülésznőm, megborotvált gyorsan jött a műtősfiú átemelt a másik ágyra, betoltak a műtőbe, kaptam egy szurit amit nem is éreztem. Vagy azért mert olyan jól csinálták, vagy azért mert a szülési fájdalmak után ez már meg se kottyant:)

Felnyitottak kivették a fiam megmutatták csak egy pillanatra, megmérte a szülésznő, elvitte megmosdatni ekkor a párom és az édesanyám is ott volt. Végig nézhették megfoghatták! Visszahozták adtam neki egy puszit, és elvitték a megörzőbe! A műtét közbe az orvosok rendesek voltak, kérdezték hogy vagyok minden oké e?! Az a legrosszabb hogy remegsz mint a kocsonya.

Letolnak az osztályra amint kikerülsz a műtőből, nekem szerencsém volt 3 ágyasba kerültem ahol van külön wc, zuhanyzó. Egy 20 perc fél óra múlva hozzák a babád, velem ott volt jó 2 óráig, de nem volt az igazi mivel a fejed sem emelheted fel, az inyekció miatt! Ilyenkor jöhetnek a rokonok is,de csak 2 en 3an jöhetnek be egyszerre! 6 órát kell feküdnöd műtét után, addigra enged ki a lábad is. Bejön a nővérke megetet, megitat, felsegit az ágyról, elvisz zuhanyozni, ő füröszt meg Isten igazából, mert nem nagyon tudsz mozogni! Jahh elfelejtettem, ha jó husiba vagy mint én,fogsz kapni egy ilyen kis műanyag valamit amiből a hasfaladba bemegy egy műanyag cső hogy a vér kifolyon. Mikor felülsz ill felültet a nővérke akkor huzzák ki a katétert is! Kapsz fájdalomcsillapitot ha fáj a sebed, nagyon rendesek, legalább is én nagyon megvoltam velük elégedve!


A babát aznap este nem adták oda, reggel 7kor mikor viziteltek utána hozták, és onnantól végig velem volt.

Én 4 napig voltam, Vasárnap hajnal 2.25 kor mentünk be 15.43 kor született meg a babám, és csütörtök reggel engedtek haza, mert szerda reggel szedték ki a hasfalamból azt a valamit,és még megfigyelésre bent tartottak!


Mind a csecsemősök, mind a nővérek nagyon rendesek voltak.

2011. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igen, én is jó húsban vagyok:) Megkérdezhetem, hogy volt-e fogadott dokid, és ha igen, akkor ki?
2011. aug. 5. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt! Szülésznőm volt aki mondta hogy akkor most már császár!
2011. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia engem is 22-én császároznak a Szent István kórházban,neked ki az orvosod az enyém Dr.Mészáros László?
2011. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Az én orvosom dr. Koiss Róbert. De nagyon nem bánnám, ha aug.15.-20 közt a pici úgy döntene, hogy ki szeretne jönni. A férjemnek akkor kell visszamenni gipsz levételre a gyáli úti balesetire.

Izgulsz már? Én nagyon!

2011. aug. 6. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!