Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hogy sikerült...

Szülés után hogy sikerült fogynod?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve hogy szültem,de még mindig sok rajtam a felesleg.Szeretnék fogyni,legalább 10 kg-ot e semmiképp nem akarom magam sanyargatni.


Gondoltam a Hoodia spray-re,hátha segít.


2011. aug. 17. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor sikerült (mindenféle fogyókúra nélkül) mikor elindult a gyerek. :) 13 hónaposan. Mire 2,5 éves lett a gyerek, visszanyertem a lánykori formámat. :)
2011. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kevesebb kalória, napi 20 perc torna! Garantált a fogyás, és nem sanyargatom magam. Sőt! Eszem csokit is, meg más édességet, de leginkább délelőtt. Este 6 után semmi szénhidrát.
2011. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehogy ilyen baromságokra kidobj pénzt...


Ha annyira hatásos lenne, senki nem lenne túlsúlyos, hiszen elég lenne megvenni egy pár ezres csodaszert.


Inkább válts életmódot. Kevés chidrát, sok fehérje, semmi cukor, fehér liszt. Ritkán heti 1x vagy kéthetente mehet egy kis nasi vagy nehezebb étel. Mellette pedig sport.

Ne csodadiétákat akarj csinálni, azzal max. ideig-óráig érsz el tartós eredményt.

2011. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennek egy módja van: kevesebbet eszel

Emmelett kiiktatod a cukrot és felesleges szénhidrátot, zsírt (cukros üdítő, joghurt, túrókrém, keksz,chips... szóval ilyenek)

Este általába zöldséget ettem és nem reggelizem, mert ha reggelize éhesebb leszek 11-12 körül, mintha nem.

wemellet nagyon sok foyladékot ittam ezaz is eltelít.

egyidő után gyomrod is összeszűkül és kevesebbet kívánsz.

Nemrég fogytam 7 kilót.

2011. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dieta es sport!!! ha ezeket betartod akkor egy kis segitsegnek megveheted a hodiat de csodat ne varj tole...ha nem dietazol akkor ez sem fog segiteni...csak arra jo hogy ket etkezes kozt ne torjenek rad zabarohamok
2011. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 eszter74 válasza:
Én mind a két terhesség után a szoptatás alatt ( 9 hónapig szoptattam ) vissza nyertem a régi súlyomat, de ahogy abbahagytam a szoptatást, elkezdtek visszajönni a kilók. Másodszor 5 kg plusszal lettem terhes, az előzőhöz képest, aztán amikor a szoptatás abbahagyása után elkezdtem újra hízni, eljártam tornázni heti 2-3 alkalommal, és odafigyeltem, hoy délután már csak gyümölcsöt, zöldséget, kefírt, joghurtot, ilyesmit ettem, és 4 hónap alatt 8 kg-ot fogytam.
2011. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!