Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinel az első szülése váratla...

Akinel az első szülése váratlanul koraszülés volt császármetszésssel, annak hogy sikerült a második szülés? Nagyon féltetek a rossz tapasztalatok miatt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Még eszembe se jut a második szülés, pont a rossz tapasztalatok miatt... 7 hónapos a babám, így még talán nem is ajánlatos újra babát vállalnom (a császár miatt 35. héten), de nem is érzem, hogy vágynék rá.

Tudom, hogy jó lenne a kis korkülönbség a gyerekeknek, de én nem vagyok még rá felkészülve...

Ne érts félre, nem érzem magam rossz anyának, mert nem voltam képes simán szülni, és a császár sem viselt meg annyira, de az, hogy a 35. héten beindult a szülés, kicsit megrémít. És az orvosom sem tudta megmondani miért történt ez. Egyszerűen elkezdett szivárogni a víz.

Úgyhogy én nagyon félek a következő terhességtől!

2010. szept. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 29. hétre született császármetszéssel, lombikbaba. A méhlepény teljesen fedte a méhszájat ezért született meg előtt. Az orvos azt mondta, hogy minimális az esélye hogy még egyszer így járjak. Egy éves volt a nagy mikor újra kezdtük a lombikprogramot és elsőre sikerült is a tesó, szerencsére nála már jó helyen volt a lepény, ő 39 hétre született meg. Persze nála is aggódtam de a két terhesség teljesen más volt. Több anyukát is ismerek akiknek az első babájuk koraszülött lett és a második terhességgel semmi gondjuk nem volt.
2010. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!