Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2hónapja szültem és még...

2hónapja szültem és még mindig vérzek, menstruálok! Nem értem mi van? Görcsölök is és néha szurkál a méhemnél. Mi lehet?

Figyelt kérdés
folyamatosan megvan nagyon,van hogy egy napra elmúlik azt másnapra ujra ömlik...:( kétségbe vagyok esve.mi ez??
2011. aug. 17. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

_Voltál 6 hetes kontrolon?

lehet, hogy a lepényből maradt egy darabka. vagy ki tudja, mindenképp doki!

2011. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia

6hetesen még nem voltam mert megvolt és mondta várjunk még két hetet ami mult héten járt le.de még mindig megvan...nem múlik...hol erősebben hol gyengébben...

2011. aug. 17. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el a héten, mert nagyobb baj lehet.

Amúgy meg fura, mert mindenhol azt hallom, hogy aki megkérdezte, hogy menjen-e, mert még vérez, azt mondják a dokik, hogy menjen mindenképp akkor is.

Én is még egy kicsit véreztem, vagyis inkább már csak barna volt.

Szerintem minél hamarabb menj el. ha lehet még ma vagy holnap

2011. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el dokihoz még így is,hogy vérzel,lehet csak lassabban tisztulsz de az a biztos ha megnéz doki! Én hét hétig véreztem,de hallottam olyat aki 10hétig!
2011. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem menstruáció, ha azóta folyamatosan tart, ez még a gyermekágyi..... Lehet hogy a dokid félreértette, ha nem akkor menj el máshoz. Nekem amúgy 6 hete van ugyanez, 1-1 napig semmi, aztán megint jön, de ömlésnek nem mondanám, ill. görcsök nélkül. 2 hét múlva megyek kontrollra. Nekem 2. baba, ilyenkor gyakoribb hogy elhúzódik.
2011. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez nagy bajt is jelenthet, sürgősen orvos!!!!
2011. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!