Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Dél-pesti Jah Ferenc kórházb...

A Dél-pesti Jah Ferenc kórházban hogyan működik az 1 ágyas szoba?

Figyelt kérdés
azt hallottam,hogy nincs megszabva,hogy mennyit fizetek be a csekken.De,azt ott a helyszínen kell vagy elég mikor hazajöttem és a postán feladom???Hogyan működik ez?Ha valaki volt ott mennyit fizetett be?
2011. aug. 17. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy illik azért napi 10ezer Ft-nak megfelelő összeget befizetni a külön szobáért. Ahhoz, hogy egyáltalán be tudj oda kerülni, nagyon nagy szerencse kell. Nem tudod előre lefoglalni és még 500ezer Ft-ért sem fogják kitenni az ott levőt a kedvedért. Ha éppen úgy szülsz, hogy dél körül és éppen elmennek onnan, amikor lehoznak az osztályra, akkor van esélyed. Egyébként az ott levő kismama távozása után egy órával már be szokott menni valaki más.
2011. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.A Csekket mikor kapom meg?Mikor jövök haza vagy mikor elfoglalom a szobát?Ott kell befizetni vagy elég ha hazajöttem és feladom a postán.A baba bent lehet éjjel?
2011. aug. 17. 16:12
 3/13 anonim ***** válasza:
A baba biztosan bent lehet veled (még éjszaka is), sőt oda még a férjed is bemehet (nem csak látogatási időben). A csekket fogalmam sincs, hogy mikor adják oda. Sajnos nekem nem sikerült bekerülni, pedig nem kevesebb mint 500.000 Ft-ot kínáltam érte és a szülészeten anno az osztályvezető főorvos betege voltam. Ott tényleg nincs protekció, szóval ne éld bele magad, hogy sikerül bekerülni.
2011. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem is élem mert eddig 2 szer szültem ott de sose sikerűlt :( Viszont most megint foglalkoztat a lehetőség...akkor nem is érdeklődtem utána a dolognak...most jobban szeretném mint eddig.De azt hiszem van 2 ágyas is ...az se lenne rossz :)
2011. aug. 17. 16:30
 5/13 A kérdező kommentje:
am.programozott császárom lesz így lehet kisebb lesz az esélyem...mert reggel fogok kikerülni a figyelőből..és ha délbe mennek el....
2011. aug. 17. 16:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért nagyon szorítok neked mert tudom, hogy milyen körülmények vannak a többi szobában. :-(
2011. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen ...ezért is szeretnék oda menni.Mind a 2 szer megszívtam a szobatársakkal...maga az osztállyal semmi bajom nem volt és a nővérekkel se...Most olvastam,hogy volt aki egy ... olyan lánnyal volt egy szobába akinek a hozzátartozói bementek és volt aki rá is gyújtott a szobába a többi anyuka meg a babával mehetett ki..és nem tudott senki mit csinálni még a biztonsági őr se aki egy 50 éves vékony bácsika volt :( Hát ilyet nem szeretnék átélni...
2011. aug. 17. 16:37
 8/13 anonim ***** válasza:

sziasztok!

én ugyan már 4-szer szültem a Jahn Ferencben és szerencsére ezidáig csak egyszer kaptam ki rossz szobatársakat de azért azt hittem van esély bejutnia fizetősbe hát nem úgy nézem sajnos mégsem:(

2011. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy látszik mindenki oda akar menni...amit nem is csodálok mondjuk.Pedig azt hinném,hogy nincs az embereknek még erre is pénze.(ne nem rossz indulatból mondom )
2011. aug. 17. 18:00
 10/13 anonim ***** válasza:

szia!

utolsó vagyok, hát erre szánnék elég rossz 4 éjszakát nem aludni a többiektől (és itt nem a babára gondolok) meg a szobatársak rosszallását hallgatni miért is akarom hogy velem legyen a babám, és most még alig mondtam valamit:P

2011. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!