Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés vagy egyedül a...

Apás szülés vagy egyedül a jobb? (tapasztalatok)? Baba-mama szoba vagy csak szoptatni hozzák be és este "pihenhetsz " a kórházban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 12:07
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
5hets vok még van időm csak érdekel előre :)
2011. júl. 7. 12:10
 2/41 anonim ***** válasza:

Pároddal beszéd meg, ő mit szeretne.


Az én férjem bejött velem, én is szerettem volna, ha ott van, de nem kellett győzködnöm, azt mondta ki nem hagyná.

Jó volt, hogy ott volt, és nem voltam egyedül a vajúdás alatt.


Én baba-mama szobában voltam, így velem volt végig a lányom, és engem ez cseppet sem zavart. Ha nagyon szükséges volt, akkor bevittem őt a csecsemős nővérekhez. Én nem bántam meg, hogy baba-mama szobában voltam, lehet hogy zavart is volna, ha nincs velem a lányom. Mondjuk nekem jó volt, sokat aludt a kicsi, így én is tudtam aludni, a többiek babája sem zavart engem (4-en voltunk egy szobában).

2011. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
80%
Az apás szülés nálunk bevált. Jó ha van melletted vki! Én hulla fáradtan jöttem haza a kórházból, mert 4en voltunk egy szobába + a picik. Borzalom! Az viszont jó volt h volt kivel megosztani az élményeket (szülés...stb).
2011. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
55%

Az apás szülést majd a pároddal tárgyald meg!


Én voltam baba-mama szobában,és naturban is. Hát,hogy őszinte legyek,a baba-mama szoba jobb volt,sokkal!! Nem csak mert egész nap együtt lehettem a babával,hanem,mert így az első naptól igény szerint szopizott,nem tudták semmi egyébbel tömni! Megtanultam hogy kell a köldökét kezelni,és megfelelően tisztába tenni, ha le akartam menni a büfébe,vagy a szemközti kisboltba kajáért,akkor elvitték, éjfélkor volt "baba-gyülekező", vitték őket fürdetni, ha kértük,hozták őket azonnal,egyébként hajnalban valamikor hozták őket.

Ugyan abban a kórházban voltam a 2. babóval natur szobába,és szó se róla, pihenésről álmodni sem lehetett! 3 óránként hozták a babákat,ha letelt a 20 perc,de még rajtam volt a kicsi,akkor volt amelyik csecsemős letépte rólam. Ahol a babák voltak,ott be volt készítve valami víz szerű,amit +-ba adtak a kicsiknek,ha éhesek lettek. Köszönöm,részemről elég volt a naturból, BABÁS SZOBÁT akarok megint!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,30 heteske

2011. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Én is a párommal szültem! Sokkal jobb volt így sztem, gyorsan telt az idő, nélküle lehet sokkal nehezeben viseltem volna a dolgokat! Sőt a kitolásnál is segített, nyomott hátulról felfele!:)


Olyan kórházban szültem ami alapból baba-mama, nem viszik el mellőled a babát soha! Ha hosszú a vajúdás, nehéz a szülés akkor kellemetlen hogy szoptass meg lásd el egyszerre minden rádszakad, aludni nem tudsz max. 1-1 órákat! de így vissza gondolva, nem is adtam volna oda, hogy elvigyék tőlem!

2011. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
10%

Hja,én egyedül voltam bent, a párom nem. Végül is,jobb lett volna,ha bent van,mert ez egy "macerás" kórház,és az első lányunkat nem látta csak a 3. napon,akkor is úgy,hogy a babás szobában a csecsemős az ajtó üvegéhez emelte,hogy "Ne,Te paraszt,lesd meg!".Nem lehetett kivinni a szoba ajtóhoz,és a párom sem jöhetett be-pedig akkor egyedül voltam bent a csajommal. A második lányunkat meg csak akkor látta,amikor értünk jött.


Üdv:2gyerkőcös,30 heteske

2011. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Baba-mama szobában voltam,semmit nem tudtam pihenni.Nálunk éjszaka sem vitték el,ha elvitték volna akkor tudtunk volna pihenni,úgy azt mondom oké,de így nem.
2011. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm Olyan jó ezeket olvasni.rem velünk is minden ok lesz(2009spontán vet 5hét 6nap,2011 missed ab. 8hét)amúgy apás lesz ezt megbeszéltük csak fél,hogy mivan ha avértől elájul,rosszul lesz? mondtam neki akkor anya-nagymama szülés lesz majd anyum bejön :)azt meg nem engedi :)
2011. júl. 7. 12:47
 9/41 anonim ***** válasza:
23%

A fejednél állhat majd,nem lát semmi olyat,ami kellemetlenül érintene akár melyikőtöket is!


(nekem 2 spontánom volt a 7. héten)


Üdv:2gyerkőcös,30 heteske

2011. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Apás szülés.Baba-mama szoba.


4 gyerekes

2011. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!