Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt mennyivel jelentk...

Szülés előtt mennyivel jelentkeztek jóslófájásaitok?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete vannak jóslóim, 1,5 hete nagyon durván, egész nap, rendszeresen keményedek-derekam is fáj vele párhuzamosan, hosszú ideig tartanak a jóslófájások. Többször gondoltam, hogy indulni kell, de éjjelre kicsit jobb lett, innen gondolom, hogy jósló.

Nagyon nehezen viselem már, kinek mennyi idő telt el az igazi jósló és a rendes fájások között?


2011. aug. 18. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

szio

a jósló fájás egy forró fürdő után elmúlik, és nem rendszeres, ellenben az igazi fájással ami általában 5-10-15-20 perces gyakorisággal is jöhet és menszesz görcsre hasonlít.

és ne aggódj észre fogod venni ha eljött a nagy nap :)

2011. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az elsőnél egyáltalán nem voltak jóslóim, egy darab sem, elfolyt a magzatvíz és indultunk, a másodikkal az 5. hónap közepétől voltak jóslóim. Tehát még egy anyán belül is változik. Mennyi időd van még a kiírtig?
2011. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első: ez nem igaz. Második baba, az elsővel is voltak RENDSZERES jóslóim, forró fürdőre SEM múltak el.


Most sokkal erősebbek a jóslók (majdnem vajúdáshoz hasonló), most sem múlik el sem pihenésre, sem fürdőre.


39hetes vagyok, még 2-2,5 hét legalább, közben a naggyal is foglalkoznom kell, de a székről nem tudok sokszor felkelni sajnos...

2011. aug. 18. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

első vagyok

hát ha te jobban tudod és van ebben tapasztalatod akkor nem kell kérdezni.

minden jót.

2011. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem előtte nap volt jósló fájásaim és nekem se múlt el meleg vízre!!!Másnap már szültem!!
2011. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem már 1 hónapja vannak jóslóim, nem durvák, és kiárólag éjjel/este. ennek ellnére még egyben vagyok...(ma töltöm a 38. hetet).
2011. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!