Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek Dr. Nyulasi...

Mi a véleményetek Dr. Nyulasi Gábor szülész-nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 12:31
 1/8 anonim válasza:
szerintem egy korrekt orvos, többen írták,hogy nem túl bőbeszédű-ez igaz, de talán nem ez a fontos, körültekintő,megbízható embernek gondolom
2013. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nála szültem volna, ha bejött volna. Hozzá jártam magánba is, 6. héttől a szülésig 12 alkalommal hívott be, különösebb ok nélkül... És gombolta le a lóvét... Többször nem megyek hozzá...
2013. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak jobbak nála
2014. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol rendel egyébként?
2014. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ivilicious ***** válasza:

Én nála szültem szeptember végén, őt választanám másodjára is....aranyos,kedves,megnyugtató,optimista, naponta felhívott hogy vagyok,pénzt nem akart elfogadni, rátukmáltam és elpirult..pedig magánba jártam hozzá. nem kérdeztem meg mennyit kér.

Tényleg,de tényleg hálás voltam..én csak ajánlani tudom

2014. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Első babával semmiképpen sem ajánlom. 0 infó az egész terhesgondozás alatt.
2021. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hímsoviniszta. Lenézi a nőket. Alig szól pár szót, nem kérdezi meg, hogy miben tud még segíteni.

Érdemes nem hozzá menni.

2022. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3-4 éve jártam nála magánrendelésen.

Nem kérdezett semmit mint ahogy egy normális orvos, szinte hozzám sem szólt.Szerintem 2 percig sem tartott a rákszűrés és az ultrahang.

Mikor végeztünk, döbbentem kérdeztem, hogy ennyi volt ?

Ilyen rövid idő alatt még soha nem végeztem nőgyógyásznál.

Persze sok ezer Ft- ért.

Soha többé nem megyek hozzá, az biztos.

2022. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!