Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Lázár Gábor nőgyógyászról...

Dr. Lázár Gábor nőgyógyászról szeretnék infókat kérni járt már nála valaki, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Valaki járt Lázár Gábor doktorúrnál?Milyen szakember?Januárban akarunk elmenni hozzá mert nem jön össze a baba:-((( Őt ajánlották csak jót hallottam róla!
2008. dec. 29. 16:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ő a nőgyógyászom,mint szakember mint ember szerintem magasan a legprofibb.Sok helyen megfordultam már,ő az egyetlen akihez minden szorongás nélkül bármikor elmegyek.Decemberben az első gyermekemet is nála szültem,minden rendben volt,figyelt rám,rendszeresen látogatott is.Csak ajánlani tudom.
2009. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!Én mostanában szeretnék menni hozzá mert sajnos nem jön össze a baba:-(((((Nagyon remélem tud segíteni!

Gratulálok a babához!!!!!Sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek!!!!Puszi

2009. jan. 8. 15:53
 3/17 anonim válasza:

Szia!


Most láttam a kérdésed, gondoltam megerősítelek abban, hogy ő jó választás-e. Én nagyon régóta járok hozzá. Nála szültem a kisfiamat (sajnos császárral), ezen kívül több sikeres műtétet is köszönhetek neki. Nagyon lelkiismeretes és odafigyel a részletekre is. A szülés tekintetében az abszolút jókedélyű, "ellazulós" szülés híve. Hozzám minden nap bejött a kórházba, babusgatta a kisfiamat :) Nagyon megbízom benne és hálás vagyok neki. Ez a privát véleményem. Emellett nagyon jó a szakmai híre és tekintélye is, több tanulmányt is kiadott. Csak ajánlani tudom és sok sikert a babához! (Később majd írd meg hogy alakulnak a dolgok!:)

Üdvözlettel:

Any

2009. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Gondolom jó sokat fizettél? Szakmaisága, hát ??? Aki sokat fizet azt szövegével elkábítja, észre sem veszed, hogy már nem is rólad van szó.A hangulatától függ sok minden.Ja és ne feledkezz meg a nővérről sem aki vele dolgozik!
2009. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Sajnos csatlakoznom kell a közvetlen előttem szólóhoz...régebben amikor hozzá jártam jó szakember volt, azonban az utóbbi időben csak a pénz számít nála, minél többet fizetsz, annál "kedvesebb"...de a kórházban ha csak megjelenek, a nevemre sem emlékszik...sajnos elanyagiasodott, és már semmi köze sincs a munkájának a gyógyításhoz...:(
2010. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Sziasztok! Ha még valakit érdekel Dr Lázár Gábor:valóban klassz doki volt,de csak a szövege és a pénzéhsége fejlődött.Én egyetlen tanulmányáról,tudományos szakmai tevékenységéről sem tudok!Sőt még mindig csak adjunktus!

Összefoglalva:ha sok pénzed van és biztosan sima az ügyed akkor Ő az orvosod!Ha megbízható, nem hangulat és pénzfüggő orvost akartok akkor kerüljétek el!

B.

2010. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Óh! Még végzi "áldásos" tevékenységét a Gábor? Kerüljétek el és ne csak azok akik szülni akarnak! Anyukám miomáját több éven át "követte" ( ez sok magánrendelői megjelenés és sok ott hagyott Ft) míg végül sok szenvedés után más azonnal megoperálta. NE DŐLJETEK BE A JÓ SZÖVEGÉNEK!!!
2010. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Őszinte leszek,nálam tavaly januárban egy rutin vérvétel alapján annyit derített ki,hogy a pajzsmirigyemmel baj van,más hasznát nem igazán vettem!Ezt az egyet köszönhetem neki mást nem.Mikor vissza mentem hozzá és nem a magánrendelőjébe akkor azt sem tudta ki vagyok mi bajom.Jó azt aláírom,hogy egy orvosnak sok betege van nem tud mindenkit észben tartani,de ha már valaki többször járt nála akkor szerintem annyit elvárhat az ember,hogy megismerje és kapizsgálja,hogy mivel is "kezel"!Nem is járok már hozzá!

De köszönöm a hozzászólásokat!Ha valaki tud még valamit róla azért szívesen elolvasom!

Puszi Nektek Ági!

2010. febr. 2. 19:32
 9/17 anonim ***** válasza:
Én járok hozzá.Kedves lehurrogók!Mondjátok meg melyik magánrendelőben fizettek kevesebbet?én sokat megjártam sajnos, és többet vagy ugyanennyit fizettem és még emberséget se kaptam.nemhogy jó kezelést.én nagyon sokat köszönök neki,és a szülésért dem vagyonokat kér, kevesebbet mint a legtöbb hely.(70-100.000) És ha bemegyek hozzá a kórházba akár, tudja a nevem, és kérdez a gyerekről, mindenről.És nem hagytam nála a vagyonom. a vele dolgozó "hölgyről" nekem is megvan a véleményem......őt van miért szídni.
2010. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem senki nem hurrogta le a doktor urat,csak csupán mindenkinek meg van a maga véleménye róla!Annak örülök,hogy Te sikerrel jártál nála!Én sajnos nem,csak annyiban amit már leírtam!
2010. febr. 9. 06:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!