Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. hétig nem ajánlott a...

A 12. hétig nem ajánlott a szex a dokim szerint. Ma reggel a 9. héten arra ébredtem, hogy spontán orgazmusom volt. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Bocs az intim kérdés miatt, de nagyon aggódom. Azóta a méhem olyan tompán szúrkál időszakosan.
2010. máj. 29. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ezzel mi is így voltunk, 12 hét után újra kezdtük, erre kb a 20 hétnél abba kellett hagyni :( és nekem is volt pár hasonló élményem h ilyenre keltem, álmomban....

nyugi, pihenj kicsit, semmib aj nincs sztem (vagyis nekem nem volt) 36h km

2010. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem nekem sem lesz. Mondjuk nem görcsölök és vérzés sincs, remélem nem sűrűn lesz ilyen, mert nagyon megrémültem. Még csak 9.5 hetes vagyok.
2010. máj. 29. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Mi szexeltünk végig...az elején is ...még szülés előtt 2 nappal is..és semmi gond nem volt!
2010. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első babával voltam az elején eltiltva a sextől, de most hála istennek nincs semmi és talán még többször vagyunk együtt mint eddig, és semmi baj sincs. Ha a dokid ezt mondta biztos van valami ami nem oké!? Vagy csak úgy magától mondta?

2010. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én veszélyzetetett terhes vagyok. Mi el voltunk tiltva a 14. hétig igazából nem is bántam mert nagyon vacakul voltam és sokat is dolgozom...szóval csak kapóra jött...de aztán nállam is elkezdtek jelentkezni a 12. hét után az elvonási tünetek. Orgazmus álmomban stb...14. héten nagyon óvatosan estünk egymásnak aminek a sürgősségi lett a vége, mert elkezdtem vérezni. Akkor közölték, no sex!!!!!! Férjem is én is beparáztunk. Babuka jól van boldogan rúg ki a hámból ha van rá lehetősége mi meg nem merünk egymáshoz érni nyilvánvalóan szexuális indittatásból.
2010. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!