Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeptember közepén-vége fele...

Szeptember közepén-vége fele miben hozhatjuk haza a kicsit? Kikötés még a pólya? Vagy ezt kórháza válogatja? (autóval jövünk haza)

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát pólyás kikötésről nem hallottam, sőt semmilyen kikötésről sem. Abba hozod, amiben akaros. De ez a pólya nagy hülyeség, nem tudom, hol hallottad. Akkor hogy lehetne bébiülésbe tenni? Abba viszed, amiben akarod. Amúgy sincsenek már nagyon pólyák.
2011. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nálam sem nézték, hogy miben hozom haza. kikötés meg a babyülés az autóba. ez a biztonság miatt, meg ugye kötelező. más nincs.
2011. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nem babyülés, hanem babahordozó, ami autóba szerelhető, de gondolom így is érthető volt :)
2011. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
1. vagyok. A babaülés sem igazán kikötés, mint kikötés, nincs, ha autód van, úgyis abba viszed el. Ha meg babakocsival, akkor értelme sem lenne.
2011. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!
2011. aug. 22. 11:43
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
de kikötés a babyülés. vagy mit mondasz a rendőrnek ha megállít? én (rendőr) azt hogy 30.000,-
2011. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha beülsz az autóba, akkor a kezedbe fogod az újszülöttet, te meg jól bekötöd magad? ne írj már a kedves kérdezőnek hülyeséget. jogszabály írja elő nem mi.
2011. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Örültem volna,ha csak a kérdésre érkezik válasz!


Köszönöm a hasznos válaszokat!

2011. aug. 22. 18:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt kikötés a pólya (Bp. ÁEK) de őszintén szólva a kutyát nem érdekelte, hogy miben hozom haza csak a kórházi ruhákat vigyem be a csecsemősökhöz a többi nem számít. :O Senki sem jött oda, hogy segítsen-e esetleg öltöztetni a babát (annak ellenére, hogy még soha sem öltöztettem babát). Mi végül a mózesben vittük haza mert téli baba és annyi ruha volt rajta, hogy nem tudtuk betenni a hordozóba. De amúgy az autóba kötelező a hordozó ill a gyerekülés de ez van. Nem fért bele a gyerek. :O
2011. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Elolvastátok a kérdést, akik így egyből leugattatok? A kérdező arra volt kíváncsi, hogy a KÓRHÁZ részéről mi a kikötés? Azt 1 kórház sem írja elő, hogy bébiülésben lehet csak elvinni a gyereket. A kórháznak tökmindegy, még ha ölben viszed, az is. Hiszen írtam is, ha valaki babakocsiban viszi, akkor abban. Szóval máskor olvassátok el a kérdést, és a választ is, mikor írtok!
2011. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!