Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ceglédi kórházba miket kell...

Ceglédi kórházba miket kell bevinni a babának és nekem a szülésre és utánna?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Neked a szokásos csomagot, (hálóingek, törölközők, bugyik, zoknik, tisztasági felszerelés + egy zuhanyzós papucs, köntös, betét vagy vatta bőven, wc papír, papírzsepi, szopis melltartó + melltartóbetét, jó ha van mellszívód is ) poharat és evőezközt egy-két konyharuhát vigyél mert azt nem adnak. Legyen nálad a személyid, taj kártya, lakcím kártya, terhes könyv, házassági anyakönyvi kivonat ( 3 hónapnál nem régebbi ), ha nem vagy házas akkor kell az apasági nyilatkozat. Én vittem egy kispárnát is. A babának vigyél pár textilpelust a büfihez, és pelust a popsira, popsitörlőt is, mert ha kinnt lesz veled a kicsi akkor neked kell pelenkázni. ( popsikrémet, lázmérőt, kistakarót kiadják a babával és ruhát is ottanit kap). Fürdetni bennt fürdetik az újszülöttosztályon.

Vajudni a saját hálóingedben vajudhatsz, szülésnél viszont kapsz kórházit.


Én pontosan 1 éve szültem ott, nagyon meg voltam elégedve, tiszta és rendezett mind a szülőszoba, mind a gyermekágyas osztály.

2009. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. ápr. 17. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!