Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egerben milyen a szülészet? A...

Egerben milyen a szülészet? A szülőszoba? Apuka bemehet? Mit kell vinni a picinek?

Figyelt kérdés
A szobák milyenek?Felszereltség,hány személyes,közös fürdőszoba van a folyosón vagy külön a szobához is van?Nagyjából nézik kit kivel tesznek egy szobába?
2011. aug. 25. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Félig meddig tudok válaszolni,de hátha ezzel is segítek,mert nekem programozott császárom volt,túl sok időt nem töltöttem a szülőszobán.Apuka bemehet(vinni kell,gyógyszertárban kapható steril-eldobható ruhát),a picinek vinni kell 3-4 váltás ruhácskát,badyt, kis-takarót(évszak függő)pelenkát,popsitörlőt,popsikrémet,a köldökre való hintőport(alkoholt és gézlapot adtak).A gyerekágyas rész,baba-barát rögtön veled lesz végig a baba,de a csecsemősök nagyon segítő készek,kedvesek,odafigyelnek rátok(legalábbis 9 hónapja így volt)Sajnos ide már nem jöhet apuka sem be,külön erre kijelölt helység van.4-6 ágyas szobák vannak,zuhanyzó+wc a folyosón(3db) :( ez a rész gázos(domestos törlőkendő,wc ülőke papír,zuhanyzós papucs!!!és jó immunrendszer!)gyakran takarítják csak nem mindenki rendeltetés szerűen használja....Van fizetős vip-szoba is erről ott kell érdeklődni.Igen,nagyjából nézik,kivel raknak egy szobába....:) [link] remélem tudtam segíteni
2011. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!