Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segítséget kérnék megfelelő...

Segítséget kérnék megfelelő szülészet kiválasztásábanHol van olyan szülészetet Budapesten, ahol van családi szoba?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha a szülés után apuka is bent maradhatna, én csak két ilyet találtam, az egyik a Dr Rose a másik a Maternity. Érdekelne, hogy esetleg állami intézményben is van ilyenre lehetőség, nyilván felárért? Ha valaki választott ilyen szolgáltatást, hogy érzi, jó döntés volt?
2011. okt. 21. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A szülést követő kettő órában minden kórházban bent maradhat az apuka, még császár esetén is. Az, hogy több időt nem tölthetnek bent az anyukák kérése volt anno (de legújabb statisztikák szerint is), hogy ne bámuljanak idegenek az arcába mikor az első napokon a szoptatással, a gátsebbel és egyéb idegenek előtt kínos helyzetekkel kínlódnak (ilyen még a véres hálóing vagy ágynemű, a másik síró babája éjszaka, amikor visszahoznak a szülőszobáról és alig tudsz magadról a kimerültségtől stb).
2011. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, az is egy vélemény, és lehet utlatos vagyok, de más gyerekének a sírása engem sem érdekel, ezért kérdeztem családi szobát, ami a két említett korházban olyan, hogy ott csak a baba, mama és apuka van ott! Hiszen pont ez a lényeg, hogy más anyukáknak ne legyen kellemetlen! Olyan anyuka, ha van aki így szült, akkor leírná, hogy ez jót tett hármójuk kapcsolatának? Nem bánták meg a döntést?
2011. okt. 21. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem minden államiban, ahol lehet kérni VIP szobát.

Ezzel csak annyi a bökkenő, hogy hiába foglalod le, ha már épp más van benne amikor szülsz, nem tudod igénybe venni.

2011. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Bajcsyban van ilyen lehetőség. Viszont igaz, hogy ha valaki már benne van, akkor nem tudsz odamenni. Azt hiszem 2 családi szoba van, ahol ottmaradhat apa is.
2011. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na az tényleg nem sok:( A bajcsyval nagyon rossza a tapasztalata egy ismerősömnek, 3. gyerekét ott szülte, annyi megaláztatáson ment ott át, hogy tiszta depi lett, rá se ismertünk! Ja és 250 ezret kért a dokija 500 ezerbe volt durván a terhesgondozással, továbbá vidékről jártak fel pestre, akkor inkább választom a maternityt, ha máshol sem olcsóbb sokkal és ott talán nagyobb az esély, hogy legyen ilyen szoba... Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. okt. 21. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk van fizetős szoba, egy és kétágyas is. A két ágyasban akár az apuka is bent lehet, ha mindkét ágyat "kibérlik" a szülők. De ez nagyon ritka. A két említett magánklinikáról (és a többiről is) csak annyit, mellékesen, hogy egyiknél sincs P.I.C. Ha ne adj' isten baj van a babóval, nincs háttér, nincs segítség. Elviszik egy másik, állami intézetbe, ahol megfelelő ellátást tudnak Neki biztosítani.
2011. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 21:50-es, ti melyik kórház vagytok? Úgy tudom, hogy talán 3, vagy négy helyen van intenzív?! Szóval a kórházak többségéből sajnos viszik a csecsemőket! És a maternity azt írja az intenzív ellátás az ő intézményükben történik, vagy ez nem igaz? Telkiról és a dr rose klinikáról tudom, hogy csak a pénzt nyúlják le, de színvonalas környezeten kívül sokat nem nyújtanak, bocsánat, de ez a véleményem! Nem adnék ki egy millát azért, hogy nézhessem a Széchenyi teret, már ha egyáltalán felbírnék állni nézelődni!
2011. okt. 21. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
a Jánosban is van!
2011. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21.50es vagyok. János kh. Írj privit nyugodtan, ha érdekelnek a részletek. Boldog babavárást!
2011. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!