Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek olyan szülésznővel...

Szültetek olyan szülésznővel a SOTE I-en, aki gátmasszázst végzett és így el tudtátok kerülni a gátmetszést? Tudtok adni neveket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én máshol szültem, és nem a szülésznő segített, hanem a doki -az ügyeletes :) Mondtam, hogy szeretném megúszni gátmetszés- és repedés nélkül. Ő diktálta, hogy mikor nyomjak.

Megúsztam, a baba 4,5 kg-mal született :) Én pedig nem is repedtem :) Masszázs nem volt előtte sem, akkor sem.

2011. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én már szülésznővel és a választott dokival is beszéltem erről, de egyértelmű választ és segítséget nem kaptam. Ezek szerint máshol nem annyira "különleges" kérés ez :) És akkor nem is fekve/szülőágyon szültél? Mert ha jől tudom, az befolyásolja még.
2011. aug. 27. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem ebben az okból kifolyólag is jobb a Sote I-t elkerülni..
2011. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!