Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az nagy gond, ha szülés előtt...

Az nagy gond, ha szülés előtt csak 1szer találkoztam a szülésznővel?

Figyelt kérdés
szóval ma találkoztunk először és legközelebb már csak szülésnél fogunk.
2010. nov. 23. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ha úgy érzed, ez a találkozás elég volt, akkor nem baj

nincs írott szabály, hogy addig nem szülhetsz, amíg legalább 3x nem találkozol a szülésznővel

2010. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A szülést ugyanúgy le fogja tudni vezetni. Nem te leszel neki az első kismamája.

Vagy lenne tőle még kérdésed? Mert az megint más dolog. Akkor érdemes lenne újra felkeresned majd.

2010. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi.

kérdésem már nem lenne, mindent átbeszéltünk amit gondoltam, csak olyan furcsa :)

2010. nov. 23. 20:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Én a szüléskor találkoztam először a szülésznővel,és max. meg voltam Vele elégedve!!!
2010. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én is csak a szüléskor találkoztam a szülésznővel (nem volt fogadott) és az enyém is rendes volt
2010. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is csak 1x találkoztam vele, 5 percre, utána a szülésen, de nem volt baj.
2010. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én most szeretném felkérni.

Megkérdezhetem, hogy miket kérdezett tőled ami fontos volt hogy tudjon és te mit kérdeztél tőle. Csakhogy ne felejtsek el semmit megkérdezni ami fontos lehet.

Köszi.

2010. nov. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

szia

nekem elmondta a szülés menetét, kérdezte hány km-re lakunk, (mi 30 km a kórháztól) úgyhogy mondta, hogy 5-8 perces fájásoknál induljunk a kórházba, ott megvizsgálnak és ha tényleg úgy ítélik meg, hogy itt szülés lesz akkor hívjam őt, ő meg majd hívja a dokit ha itt az idő.

megnézte a kiskönyvemet, az eddigi vizsgálatok eredményét.

kérdezte, hogy milyen a baba fekvése (a törpi már befordult)

adott egy listát mit vigyek a kórházba,

adott egy homeopátiás listát, mit érdemes elkezdeni szedni, amivel segíthető a tágulás stb.

én kérdeztem van-e beöntés (nincs)

kérdeztem a borotválásról, mert én már nem tudom megoldani, mondta, hgoy semmi gond, ő megcsinálja, és ne is kaszaboljam össze magam ha már nem megy.

megkérdeztem mennyiért vállalja

megkérdeztem mi van, ha épp szabin van stb. azt mondta nem gond, viszont ha épp ügyeletes akkor ő nem tud jönni, hanem egy másik kedves szülésznőnek átpasszol majd.

kértem, hogy mivel első baba a szoptatásban segítsen majd, mondta, hogy persze.

beszéltünk a gátvédelemről, mondta, hogy ő erre törekszik, persze, ha minden feltétel adott és ez úgyis majd ott fog útközben kiderülni.

és kérte, hogy szülésig azért hívjam néha, ha megyek uh-ra laborra vizsgálatokra, hogy milyenek az eredményeink.

nagyjából ennyi.

2010. nov. 24. 09:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia !Melyik korházban fogsz szülni?
2010. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
sote II
2010. nov. 24. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!