Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még sehol nem hallottam, hogy...

Még sehol nem hallottam, hogy a magzatvizet hogyan távolitottátok el szövetből, autósülésből, ágymatracból? Tényleg igaz, hogy nem lehet kimosni semmiből?

Figyelt kérdés

Már szültem egyszer (most készülök másodszor is) de akkor a kórházban feküdtem, és ott feltakaritották utánam, nem is figyeltem.Ráadásul akkor zöld is volt.

De itthon?


2011. aug. 26. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én törülközőimnek és lepedőimnek, amiket használtam, míg ideért a mentő, semmi baja. Csak simán kimostuk. A magzatvíz már zöld volt. A matrac...? Azon vannak foltok, lehet, hogy magzatvizes is.
2011. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az agyban kezdett elmenni a magzatvizem, ott van matracvedo, ki lett mosva minden. Aztan ugyanugy folyt vegig, igy torulkozoben ultem az autoban, abbol is kijott minden.
2011. aug. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kanapén ment el, de az bőr volt így lecsorgott a padlószőnyegre, abból meg anyósom kiszedte sima szőnyegtisztítóval mire hazaértünk :o)
2011. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem alvás közben indult meg a vízem, semmi extra, 70 fok-on kimostam a nadrágom, pólom, alsóneműt, semmi foltot nem hagyott. Az autó ülésén sem hagyott semmilyen foltot.
2011. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ennek örülök, mert a szülésznőm azt mondta, hogy fehérje van benne és nem lehet kimosni....

köszi a válaszokat.

2011. aug. 27. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!