Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lesz még olyan a testem mint...

Lesz még olyan a testem mint terhesség előtt?

Figyelt kérdés

Szülés óta lement rólam pár kiló bár még van mit leadnom. Viszont már most lóg a fenekem, szinte jobban mint a hasam :( Nagyon csúnya, formátlan.

Van remény hogy a bőr is visszahúzódik, vagy felejtsem el a régi alakom? 6 hós anyuka


2009. ápr. 18. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. ki tudja. :) Ha kitartó vagy! Az enyém se egészen olyan mint előtte, de igyekszem :) Rubint Réka olyan lett 2 gyerek után.. nem tudom hogy terhesség alatt mennyire "formátlanodott' el, de most bazi jól néz ki a teste.
2009. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én teljesen úgy nézek ki, mint előtte. Pedig nem tettem érte semmit. Jó, előtte sem volt éppen kockahasam.
2009. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerencsésnek mondhatom magam!20éves vagyok,9hónapos a kislányom és senki meg nem mondaná,hogy szültem.Viszont a terhesség alatt 20kg szedtem fel,bár előtte 50 kg voltam,de nagyon csúnyán narancsbőrös lettem mindenhol,nagyon el voltam keseredve.Mikor a kórházból kijöttem 10kg-val kevesebb voltam,mostmár a súlyom a régi már több mint 5 hónapja.Pedig nem edzek rendszeresen,mert nincs rá erőm,sem energiám.Fokozatosan kevesebb lett a narancsbőröm ahogy fogytam,ami pedig maradt,azt 2 kezelés alatt eltüntették az ország legolcsóbb alakformáló szalonjába,sosem kellett előtte ilyen helyekre járnom,de ez komplekszusokat okozott nekem,hogy 20évesen ilyen a bőröm.Az egyetlen gondom az,hogy valószinüleg rosszul vágták el a köldökzsinórt,legalább is nekem ezt mondták,hogy ettől lehet,hogy a köldököm felső része nem húzódott vissza,és ez igy nagyon csúnya,dehát úgysem fogom mutogatni a hasamat,ha nem muszály!Ezen kivül semmi problémám,szerintem te is fogsz még fogyni,aztán elkezdhetsz eddzeni,de ha gondolod és érdekel:www.testszobraszat-testkozmetika.eoldal.hu Szerintem ez az az összeg amit még mindenki meg tud fizetni.Fel a fejjel!
2009. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!