Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a héten szülnének elvileg...

Akik a héten szülnének elvileg? 40+, terminusban és utána

Figyelt kérdés

Sziasztok....én ma 39+6

holnap terminus aztán minden nap nst

aztán a héten itthon nyűglődés és valószínű 41+ nál indítanak valahogy :(

Semmi előjel, semmi tünet, semmi bíztató :(

Szeretnék már babázni


2011. aug. 29. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szia :)

én igaz már anyuka vagyok de én 40 + 6 napon szültem spontán

ne aggódj kibújik az bébi ha akar sokat pihenj,ne idegeskedj az orvosok úgyis vigyáznak rád

2011. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szia, 39+5 vagyok, második babával.

Jelek azok bőséggel vannak (görcs, keményedés, jóslófájás, és had ne soroljam tovább), ezzel szenvedek már 3 hete (szó szerint szenvedés), de a baba még sehol :).

Itt is 41+ nál indítanak valamikor, bár az első baba nekem 40+6-ra megindult magától, 41+0-ra lett meg, de addig nem szeretném húzni :) Persze nem rajtam múlik... :)


Próbálj meg vigasztalódni, hogy már csak durván 1,5 hét, és megláthatod a kisbabád, én is próbálok erre gondolni, pedig hidd el, egyáltalán nem viselem jól a babavárást, most már igazán terhesség :(.


Kitartás!! aztán írj, ha valami lesz, akármi kis jel, akkor is :) legalább mi tartsunk össze :)

2011. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ma vagyunk 40+2 hetesek. Már nagyon várom!!! De eddig ma sincs semmi jel :(
2011. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nekunk is 2. baba,es hasonlo tünetek vannak am nekem is jopar hete,de mar ezekre sem adok....
2011. aug. 29. 14:47
 5/17 anonim ***** válasza:

14:01-es vagyok, mekkora a nagyobb gyermeked?


és mivel töltöd az időd, hogy ne szülésre gondolj? Rokonok hogy állnak hozzátok, hogy még egyben vagytok?

2011. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

22 honapos a fiam,papa mama mar par napja itt van hogy lekossek ot,segitsenek :) en egesz nap nyuglodom,fekszem,vegetallok kb mert meg etvagyam sincs :(

holnap nst,talan ha minden jol megy meginditjak....remenykedem :)

2011. aug. 29. 15:23
 7/17 anonim ***** válasza:
14:01-es megint: az jó, ha ott vannak a nagyszülők :) nálunk csak "rajtra" készen állnak :). Azért még reménykedem, hátha megindul magától, te se add fel :) Különben mostanában nagyon sok a túlhordás úgy vettem észre.. nálunk a családban nem divat, úgy látszik nálam meg hagyomány lesz már :D
2011. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát drukkolok, én nem is tudom mit várjak...számítsak e a holnapra vagy inkább ne... :S
2011. aug. 29. 20:35
 9/17 anonim ***** válasza:
szia, na hogysmint?
2011. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
semmi extra , dokimmal lebeszéltem a csütörtök délelőttöt :) szóval nst re megyek reggel és meglesi mizujs, és ha adott a dolog akkor megindítja :))
2011. aug. 30. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!