Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha gátvédelemmel szülök,...

Ha gátvédelemmel szülök, akkor is visszamegy ugyanúgy a hüvely? Olyan méretűre? Őszintén!

Figyelt kérdés

Az első lányom 2009 decemberében gátmetszéssel született, de a másodiknál jó lenne gátvédelemmel....


Csak aggódom, hogy olyan lesz utána!Mert nekem kicsitt tágabb lett íg is!


Köszönöm aki megosztja velem :)


2011. aug. 31. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem személyesen éltem át, csak a barátnőm történetét tudom: neki az első gátmetszéssel ment, a második gátvédelemmel, és ő megbánta, azt mondta, érezhetően tágabb maradt, míg a gátmetszés után még szűkebb is lett.

Most 3 és fél éves a fia, és azt mondta, mostanában érzi úgy, mintha, de nagyon sokat intimtornázik érte.


Nekem még csak egy gyerekem van, gátmetszéssel született, de én a következőnél is hagyni fogom a metszést, mert minimális volt, másnap már ültem rajta, semmi gond nem volt, és félek, hogy úgy járok mint a barátnőm.

2011. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gátvédelemmel szültem, de 1 év után is úgy érzem, hogy tágabb. Nem intimtornázok, de lehet, el kellene kezdenem :-s
2011. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
1.gátmetszéssel, 2. gátvédelemmel született, ugyanolyan a hüvelyem mint régen. Nem tágabb, nem szűkebb, ugyanolyan.
2011. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányok a hüvely egy rendkívül rugalmas része a női testnek.

Gátmetszésnél a doki picit tudja szűkebbre varrni, de teljesen felesleges. Néha csak beképzelik a frissen szült anyukák, hogy tágabb a hüvely. Aztán szép lassan vissza áll az eredeti tágasságra. Na persze senki ne várja, hogy

szüzessége idejében lévő lumen álljon vissza:))

Használ ha ültök vagy álltok a hüvelyt tornáztassátok.

Mint szakmabeli írom ezt. Mint magán ember, 30 éves koromra szűkebb lettem mint valaha. Két szülés után gátmetszéssel. Még a tampont sem tudom használni. Most 40 felett is tartom a formám:))

Természetesen a genetika is nagyban belejátszik.

Gondoljatok bele van aki négy vagy több gyereket szül ha tág maradna a negyedik már csak kicsusszanna. Ez nincs így. Nyugodjatok meg. Sima gátvédelemmel is szülhetsz ha te azt szeretnéd választani.

2011. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy nekem szerencsém volt, én is gátvédelemmel szültem, de már az első együttléttkor ugyanolyan volt minden, mintha nem is szültem volna. és nem változott.

nemsokára megint szülök, nagyon kiváncsi leszek, most hogy alakul.

2011. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én eléggé tartok tőle hogy tágabb marad, bár ha már most a terhességem elejétől intimtornázok, akkor lehet ott is megerősödöm annyira, hogy visszamenjen!


Köszi még egyszer!

2011. aug. 31. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan olyan lett,mint volt(ezt a férjem is megerősítheti)2 (sikeres)gátvédelmes szülés után is.
2011. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! :)
2011. aug. 31. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
3 gyermekem van, gátmetszésem egyszer sem volt. A férjem szerint minden oké odalent :)
2011. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 gyermekem van, gátvédelemben szültem. Nem repedt, most ugyanolyan minden, mint szülés előtt. 8 hónapus kisfiú anyukája
2011. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!