Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés, amikor megindul...

Milyen érzés, amikor megindul a szülés?

Figyelt kérdés
Gondolok a fájásokra (mihez tudnátok hasonlítani), a magzatvíz elfolyására, stb.
2011. aug. 31. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Először nem hiszed el hogy ez már az :) aztán amikor tudatosul benned hogy ez bizony nem jósló, na akkor jön egy kis pánik :) majd a fájásokat én bizony nem jellemezném holmi menzigörcsökkel- bár ugyan nekem évente 3-4x falatkaparós - földöngörnyedős görcseim voltak! - de inkább 100x az mint a fájások! :) nekem az volt a bajom hogy folyton csak hitegettek hogy mindjárt jön a gyerek és a fiam még 12 órát bent töltött - utsó 5 óra 1 perces fájásokkal!
2011. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fájásokat úgy tudom leírni,mint egy nagyon nagyon erős menstruációs görcsöt!
2011. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A magzatvíz elfolyásnál csak azt éreztem,hogy folyik belőlem a meleg víz!
2011. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mindig azt hittem, hogy majd nem fogom tudni, h elkezdődött, ne tudtam, h milyen lehet a fájás. De érdekes módon egyből tudtam...Olyan, mint a mensis görcs, csak nem tart folyamatosan, hanem pár másodpercig, és bizonyos időközönként jön. Majd erősödik. Amikor nincs fájás, egyáltalán nem fáj, nem érzel semmit. Ez akkor is így van, mikor már a szülés végén tartasz a legerősebb fájásoknál.

Mérni kell az időt, h rövidül-e a fájások között, és akkor tudod majd, h ez már az-e.

Nekem jósló fájásaim egyáltalán nem voltak terhesség alatt, pedig olyan sokat hallani róla.

2011. szept. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!