Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Eddig harántfekvéses volt a...

Eddig harántfekvéses volt a babom. Tegnap megfordult. Azota görcsöl a derekam és néha befeszül a hasam. Lehetséges hogy napokon belül megindul a szülés? nagyon félek, izgulok! 35hkm

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak feszíti magát a startpózba. Nekem a 36. héten fordult popsiról fejre, azt hittem, szülök, annyira feszített. :) De másnapra elmúlt.
2011. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor a baba későn fordul be (az átlaghoz képest későn), akkor az nagyon kellemetlen tud lenni.

Lányom is sokára fordult be (34. héten), és azt hittem szét fogja feszíteni a hasam. Mindenem fájt. Nagyon feszült, szúrt a hasam, és mensis fájdalmam is lett tőle.

De aztán pár nap alatt elmúlt a dolog, és végül a 41. héten már meg is szültem. :)

2011. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a befordulás miatt van, a tested most próbálja megszokni az új szitut.

Hogy én min mentem át a 38 hetes befordulás után :)

2011. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!