Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik Szegeden szültek, vagy...

Akik Szegeden szültek, vagy fognak szülni, mennyit adtatok az orvosotoknak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem 2 hónapja császároztak a Női Klinikán. Én 100e-t adtam, de úgy tudom, hogy a magánrendelés díjának a 10szeresét szokták adni. Mi azért adtunk ennyit, mert nagyon nagyon meg voltunk elégedve az orvosommal, és a terhességem alatt fellépett problémáimat is nagyon profin és nagy odadással kezelte a dokim, így ezzel "háláltuk" meg neki.
2009. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

10 hónapja császároztak a Szegedi Női Klinikán. Én a Doki magánrendelésére jártam havonta 8ezerért + 2ezer Uh. Tehát havi 10ezret fizettem

Azt mondták kb 120ezret szoktak adni összesen.

Én a magánrendelésen össz 80ezer, így a szülésnél 40ezret adtam.

Ja és a szülésznőnek 10 ezret ! :)

Üdv: E.

2009. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ezt megmondja valaki, hogy mennyit illik adni, vagy úgy hasraütősen?
2009. ápr. 19. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyílván ez több dolog függvénye:

1.) Hogy voltál megelégedve az ellátással?


2.)Milyenek az anyagi lehetőségeid?

3.) Szeretnél még odajárni, ismét szülni...

Akármennyit adsz el fogják fogadni, az egészet.

WEz a hazai egészségügy:-(

2009. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2009. ápr. 19. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:

én 40ezret adtam, természetes szülés volt

a magánrendelésen alkalmanként 7 ezer volt

nekem azt mondták, a 40ezer bőven jó....mondjuk többet nem is tudtam volna

2009. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Én ismeretségi körömben nagyon sok szegedi kismama van és körbekérdeztem. Így kaptuk meg ezt a 120ezres össz."költséget"

A magánrendelésen mindig megkérdeztem, hogy mennyit fizetek, de a szülésnél már nem.Csak odaadtam a borítékot és kész. 6 hetes kontrollnál a magánrendelőben megkérdeztem és Ő monda a 8ezres díjat.

Tehát szerintem ha mész szülni ott kérdezd meg a szobatársakat, hogy kinél szült és Ő mennyit ad és miért.

Ebből tudsz kalkulálni, hogy ne legyen kellemetlen a helyzet.

Egyébként a mi kórtermünkben a hazabocsájtás napján csak úgy hemzsegtek a választott dokik. Annyira érződött, hogy a hazaengedés kontroll vizsgálat következik és akkor kaják el a borítékot. Hihetetlen egyébként meg alig lehetett megtalálni őket. :)Az Én dokim végin nagyon rendes volt !!! :)

Szóval szerintem a hasraütéses módszer nem igazán jó.

Volt olyan aki csak 3x volt magánrendelésen és ezért a szülésnél többet adott, hogy kijöjjön a kb 120erzes végösszeg.

Remélem tudtam segíteni.

ÜDV: E. ( 2.választ is Én írtam )

2009. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!És tudnátok valakit ajánlani?Csak kíváncsiságból kérdezem..pl akivel meg voltatok/vagytok elégedve.
2009. ápr. 20. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!