Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki túlhordta végül hogy...

Aki túlhordta végül hogy szült? Inditani kellett? Vagy megindult magától?

Figyelt kérdés

esetleg császár lett? hogy alakult nálatok?


ma vizsgált a doki,semmi joval nem biztatott,1 ujjnyi a méhszáj...ennyi,de még meg sem tudott annyira sem vizsgalni,hogy kicsit beinduljon :( semmi elojele a szulesnek,pedig 2 nappal vagyok mar terminus utan


2011. szept. 1. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7-12 nappal hordtam őket túl,mindegyik megindult magától
2011. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4 nappal hordtam túl, aztán elfolyt a magzatvíz, bementünk a kórházba, hüvelyi úton született 4,5 órával később
2011. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

6 nappal hordtam túl, a doki úgy megvizsgált, hogy másnap hajnalban megindult magától, aztán végül is császár lett belőle, mert nst közben nagyon leesett a szívhangja... :-(((

Ez volt immár 4 hete.. :-)))

2011. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
akkor még várok,hátha beindul, 2. baba de az elsot is 40+1 re inditotta a doki,most még nem tudott burkotrepeszteni....félek a befekvéstől,császártól
2011. szept. 1. 18:36
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi előjel4 41.héten indítani akarta a dokim,de előtte való este elment a nyákdugó,és görcsöltem,a magzatvíz nem folyt el. A kórházban burkot repesztettek és 1,5ujjnyira tágultam 16órányi vajúdás után. Császár lett a vége.
2011. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy volt mint a 3. válaszolónak csak én 7 napot húztam rá.
2011. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4 napot túlhordtam, következő nap indította volna a doki, de végül magától megindult (lépcsőztem egész nap, hogy beinduljon, nem akartam indítást) természetes úton 5 óra alatt (első baba)
2011. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

27-ére voltam kiírva de semmi.Onnantól 2 naponta NST és magzatvízvétel.

31-én röhögött nekem a doki, hogy újévi baba lesz.Ez reggel volt.

Este negyed 11-kor mentem be a szülőszobára gyenge 7-8 percesekkel.A dokim volt ügyeletben.

Másnap reggel 8.25 kor lett meg a lányom császárral, mert a kezén és a lábán rajta volt a köldökzsinór.

Teljesen zártan mentem be,kb 9-10 óra voolt az elejétől a kitolásig.Ott oxitocint is kaptam, hogy jöjjenek a tolófájások, de az elsőnél leesett a szívhang.

A sors iróniája, hogy a lányom pont a névnapján született és éppen ma 8 hónapos :)

2011. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1 babát 3 nappal szültem később,mint ahogy ki voltam írva. Magától indult be, gyors szülés volt.

A másodikat 1 héttel hordtam túl,a méhszáj szépen nyílt,számomra észrevétlenül. Szintén magától indult meg, és gyors szülés volt.


Felénk a kiírthoz képest 2 hetet simán várnak,ha nincs gond,és csak utána segítenek rá.


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,38hkm

2011. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40+1 hetesen megvizsgált a dokim. Akkor kicsit barnáztam, meg mintha a nyákdugó egy darabja is elment volna. Aztán semmi, így 40+3-nál be kellett feküdnöm. Aznap éjjel elkezdett szivárogni a vizem, másnap délre lett meg a kislányom.
2011. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!