Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A másodikat is túlhordom? Ma...

A másodikat is túlhordom? Ma töltöm a 40. hetet, és sehol semmi!

Figyelt kérdés
Holnap amnioszkópia, brr. Az utóbbi napokban takarítottam, gerebléyztem, pakoltam egy csomót, sétáltam, de még egy icipici jele sincs hogy el akarna indulni. pedig az időpont relatíve biztos amennyire ez biztos lehet, mert a ciklusom fixen 27 napos, és a fogantatás napjt is tudom. Nem szeretném megint ezt az egész cécót, minden nap vizsglat, ráadásul az elsővel nem is tágutlam, végül oxitocint kaptam ami maga volt a rémület....pedig most a méhnyak már legalább 2 hónapja megrövidült 1 ujjnyira, és a méhszjam is 3 hete 1 ujjnyira már mindegyik nyitva volt, nem annyira kíméltem magam, de semmi, semmi. a dögmelegtől se, a hidegfronttól se....már úgy rzem, örökké bennmarad. :(((
2011. szept. 3. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, előbb-utóbb meg fog születni a babád :) Gondolj arra, hogy ha két napot túlhordod, legalább nem dögmelegben fogsz már szülni :)
2011. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, c sak most jobb is lenne, mert hétvége van, és itthon a férjem. a munkából nem biztos, hogy csak úgy el tud rohanni, itt van ugyan anyósom,de őt a kislnyom eléggé elutasítja sajnos. :( nem fogad neki szót, ha kéri valamire, akkor kiabl hogy nem! nagyon anyás....mondtam a férjemnek, hogy ne legyen benna szülésen, inkább legyen a kislányommal, mert így nyugodtabb vagyok, nem szeretnék azon agyalni még akkor, hogy hogy van mi van vele. (2,5 éve múlt amúgy).
2011. szept. 3. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,


tudom, sovány vigasz, de én már 40+3 napos vagyok, nem nagyon akarnak ezek a babák mostanában kibújni :)


Dokim méhszájat 3 napja nem nézett, nem is merek neki szólni, ha szólok, az a baj, ha nem, akkor meg az :) Szóval nekem még a dokin is van mit dilemmázni...kérdeztem az indítást, azt sem mondta meg konkrétan, holott jó lenne, mert hasonló a szitu, mint nálatok(munka,gyerek,anyós), legalább tudjam, mire készüljek, és mire készüljenek a Férjemék..


Minden nap jönnek a kérdések, hogy "még mindig egyben?"... nem könnyű :) remélem azért megindul magától, tudom, hogy nagyon nehéz, teljesen átérzem a helyzeted!


Kitartás, már igazán nincs sok hátra, bár tudom, hogy ez a legnehezebb időszak!

2011. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam a másodikkal,minden bajom volt,hogy túl hordom,nekem annyival jobb volt,hogy a párom ha úgy alakult volna,akkor haza tud jönni a lányunkhoz,aki akkor 2 éves,3 hónapos volt,és nem volt anyás! Ez sokat jelentett! Viszont annyira paráztam a túlhordástól,hogy be kell feküdni..hiába próbáltunk mindent-napi szex,orgazmussal,kapálás,hajolgatás ész nélkül... sétáltam a gyerekkel... hogy a 40. hét végén-bár szépen tágultam,bezavart a doki a kórházba,ott 2 napot potyáztam, 41+0 hetesen született meg a 2. babó.

Most abban a cipőben vagyunk,hogy azért mormolok imát minden este,hogy előbb jöjjön a kicsi,ne éjszaka kelljen kórházba indulni,hogy a párom itthon legyen,mert másik munkahelye van,onnan nem tud eljönni! Még úgy sem,hogy végig nyomja a műszakját,és köv.műszakjára nem megy... (kevés az ember,nincs helyettesítés.) És egyedül vagyok a lányokkal... Most ha lehet,tán még jobban félek a túlhordástól!

Meg kell próbálnunk ellazulni! -hogy hogy,azt ne kérdezd! Sokan olyan könnyen mondják,hogy nyugodjunk meg,lazuljunk el... kössük le magunkat... De hogy?


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


ÜDv:38heteske

2011. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a bíztatást! :)

Még mindig egyben vagyunk.....túl vagyunk az ASK-n is, és érdekes, de egyáltalán nem fájt, emlékszem, anno az a kettő ami volt, nagyon fájt, könnyes szemmel jöttem ki róluk. Ez meg semmi....amúgy meg rendben volt midnen, tiszta a magzatvíz, van még belőle bőven, megnézte a doki UH.n is a babát, rendben van a szívműködése is. Azzal bvíztatott, hogy majd a hidegfront. Mondtam neki, hogy a múltkori se hatott meg....azt mondta, ez nagyobb front lesz! :)

Meg kérdeztem, mire számítsak, úgy tudom, hogy itt a rutin 4-5 nap amit engednek túlhordani. Azt mondta, erre ne gondoljak, mert megindul majd magától....hát úgy legyen.

Minden jót nektek is!!

2011. szept. 4. 18:03
 6/8 Szunyabt válasza:
Én is tegnap töltöttem a 40.hetet és holnap kell befeküdnöm. Mi is próbálkoztunk mindennel de nem akar jönni. Nálunk sem érzékeny a frontokra. Én annyival könnyebb helyzetben vagyok hozzátok képest hogy még nincs másik gyerkőc de a kórházi befektetéstől jobban félek mint a szüléstől. Mi az az ASK?
2011. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!!!

Na,megszületett már a babó??

2011. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sziasztok,


még mindig bennvan....

Az ASK az a magzatvízvizsgálat, megnézik tiszta-e. Ha zöldes, akkor azt jelenti, hogy belekakilt a vízbe, és az fertőzésveszély, olyankor azonnal indítják a szülést.

Már ma a 3. volt, szerencsére még mindig teljesen tisztta. Minden rendben van, a vérnyomásom, a pisim, az ő szívhangja, tegnap volt áramlásmérés is, az is teljesen rendben van....nem is csoda, ha nem akar kijönni, ha ilyen ideálisak a körülmények.

tegnap du. volt 3 10 perces fájásom, de aztán mintha elfújták volna. azóta se semmi. Kicsit néha fájdogál, de nem úgy. Meg reggel elment a nyákdugó, de ez persze nem jelent feltétlenül sok mindent. Holnap megint NST....

A doki azt mondta, még várjunk hétvégéig......

2011. szept. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!