Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már előjel lehet? 38. hét,...

Ez már előjel lehet? 38. hét, erős derékfájás és szurkálások a méhszájban. Fájdogál a szeméremcsontom is. Nagyjából másfél hete már 1-1 ujjnyira nyitva. Babám beékelődött, szülőcsatorna megrövidült. Poci két hete nagyon lent.

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 12:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

húúúú. Örülök, hogy most már te is így látod. A varrás nekem is jobban fájt mint a többi. Főleg, hogy azt hiszi az ember, hogy végre vége, és akkor jön még a java. Én is mondtam, hogy soha többet. Dokim még mondta is, hogy akkor bevarrja az egészet. Na azt azért nem, másra is jó lehet azért.

De a lényeg, hogy rendben vagytok és hogy a pozitív élmény maradt meg. Sok örömöt a gyermekben (esetleg adatok? név, méret...)

2012. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Hát akkor ott éppenséggel ÉN magam kértem a dokit, hogy varrjon össze teljesen mert ott aztán soha többet se ki se be semmi! :) Most már persze nem így látom.

Tény, hogy nagyon fájt a varrás és ha újjra ott lennék nem engedném elvinni a kisfiam, mert legalább lett volna mi elterelje kicsit a figyelmem, ehhez képest most pontosan tudom, hogy hány csavar van körben a műtőslámpán (ezt számoltam közben oda-vissza elterelésként).


Kisfiamat Benett-nek hívják, 3300g-mal, 51cm-rel, 33cm fejkörrel és majd 3cm-es sötét hajacskával született.

Azóta már elmúlt 6 hónapos, nagyon jól fejlődő mosolygós, nyugodt kisbaba. Most éppen 7800gr és 68 cm. Hajacskája megszőkült, de már van két foga :)

2012. márc. 21. 14:07
 13/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm válaszod. Gyönyörű lehet már Benett, remek adottságokkal született. Szép nevet választottatok neki. Azért terveztek neki tesót?
2012. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :) Kistesót? Hát én mindenképp szeretnék, és a férjem is... bár ő sokkal gyakorlatiasabb... és erősen befolyásolja az anyagi oldal is. Mármint, hogy hónapról hónapra rosszabb a helyzet és hát így még egyet vállalni???!!! Nem könnyű döntés.
2012. máj. 7. 14:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, nálunk így volt ez a harmadiknál. Még szinte mai napig is vágyok rá. De mostanra sikerült elfogadnom, hogy nem lesz több "babám". Már meglévő 2 gyermekemnek szeretném ezt a mostani szintet tartani. Ez sem könnyű. És tényleg ahogy nőnek úgy nőnek az igények is. Azzal bíztatom magam, hogy így mikor már betöltik a 18-at, még szinte fiatalok leszünk újra a férjemmel való kettes életre (46 leszek mikor a kicsi tölti). Ennek is van így előnye. De azért a testvérről nem mondtam volna le. Én testvérpárti vagyok nagyon. Azért ezt is vegyétek figyelembe ti is. Sok boldogságot, és anyagi biztonságot kívánok nektek.
2012. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!