Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 2.5 hónappal mi...

Szülés után 2.5 hónappal mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi hogy szülésem elég komplikált volt a szülés után méhszályplasztikán is vot mert eléggé gáz volt a helyzet sanos szoptatni nem tudtam tejem egyáltalán nem is volt múlt hónapban megjött a mensim és most 25. ére várom de ma délutántól kezdve olyan szörnyen szúr a méhem ahogy lehajoplok és kieegyesedek hogy az iszonyú szerintetek mi lehet a baj?
2011. szept. 8. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos?
2011. szept. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a 2. mensi 5. napján görcsöltem be brutál módon. Mondjuk nekem 4. szülésem volt. Mivel irod hogy komplikált volt a szülésed talán nehezebben gyógyulsz, nem tudom. Ha nem múlik el és nem jön meg a mensid (hogy attól lenne), akkor kérdezd meg a dokidat.
2011. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves második válaszoló most nem fáj és nem is görcsöl ez egy estés dolog volt az első válaszolónak üzenem hogy ha válaszolni nem tud akkor inkább ne fecsérelje erre az idejét hogy annyit ir hogy orvos mert nem sok értelme van igen én is tudom hogy el kell majd mennem dokihoz de nem ez volt a kérdés köszönöm
2011. szept. 10. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig az orvos tudja megmondani hogy mi bajod van, nézesd meg magad, mert a távolból erre senki nem tud neked válaszolni.
2011. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!