Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két hónappal a szülés után...

Két hónappal a szülés után miért van hányingerem?

Figyelt kérdés
Borzalmasan rosszul vagyok a kávé, a tisztítószerek és egyéb dolgok szagától, lefehéredek, levegő után kapkodok, úgy érzem kidobom a taccsot. Ezen kívül állandóan álmos, fáradt vagyok, fájnak az ízületeim és a fogaim. Volt valakinek ilyesmi szülés után? És ha igen, mennyi idő múlva múlt el? Nem vagyok terhes, mert nem vagyok már együtt a gyermekem apjával.
2011. okt. 20. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy most jön ki rajtad a szülés alatt lezajló események és kicsit kezdesz depis /pánikrohamos lenni? Sajnálom, hogy nem vagytok már együtt, bár a körülményeket nem ismerem. Van valaki aki tudna segíteni vagy tud is segíteni a baba körül? Nem tudom szoptatsz-e vagy sem? Én ajánlanák egy kis terhes vitamin szedését, mert szerintem a baba kiszívott a pocakosság alatt belőled minden tápanyagot, vitamint, ráadásul ha tudod szoptatni akkor ez még tovább is fokozódik. De az is lehet, hogy vérszegény vagy. egyél több húst! Remélem tudtam segíteni! Jó egészséget és jó babázást! :D


18 hónapos fiúcska anyukája

2011. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Terhességem alatt is elővett minden negatív terhességi tünet, 20-dik hétig hánytam, utána végig kísért a rosszullét, ödémásodás, hízás stb. Már túl vagyok a szakításon, mert még terhességem legelején mentünk külön, biztosan nem az visel meg. Szoptatni nem tudok, nagyon kevés volt a tejem és még az sem kellett a gyereknek. El is apadt simán. A 6 hetes kontrollon nem találtak semmit. Gravida terhes vitamint szedek még, de csak heti egyszer, illetve húst is eszek, már amennyit, mert nem vagyok nagy húsevő. Az sem tetszik hogy nem mozdul a mérleg, félek hogy nem fog a súlyom visszaállni a régire.
2011. okt. 20. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi visszaáll a súlyod is csak először a "benti" dolgok rendeződnek! Szerintem most még szedheted nyugodtan naponta a Gravidát ( Én is ezt szedtem,bár még heti 1x szedem is , mert nagyon cicifüggő a fiatalúr) meg így, hogy nem tudtál szoptatni mehet a vas tabletta is!Ráérsz kb. 4-5 hónap múlva aggódni a súlyodon, addig add meg a testednek amit "kér", utána ha megkapja , hidd el gyorsan lemennek a pocakos kilók. :D
2011. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom hogy a szakítás, szülés, a pici baba körüli teendők "stressze" most jön ki rajtad.

mint ahogyan már kérdezték, van segítséged? tudsz valakivel egy jót beszélgetni? vérvételen voltál mostanában? nem vagy vérszegény?

2011. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!