Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak nekem voltak végig...

Csak nekem voltak végig rendszertelen de hosszú fájásaim? 4-4-6-5-4-4-6-. így voltak. Még a kitolásnál is volt hogy legalább 5 perc "szünet" volt. Viszont a fájás nem 60mp-ig tartott, hanem majdnem 2 percig.

Figyelt kérdés

Amúgy szép szülésem volt, csak érdekel, hogy másnál is volt-e hasonló.

Semmi szabályos pl 5 perces.


2011. szept. 9. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Volt ám nekem is! Olyannyira hogy még le is csesztek folyton hogy ez még nem jó, nem lesz itt még semmi, aztán meglepődtek mikor mondtam, hogy de nekem már nyomnom kell.
2011. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
volt :) féltem is mikor bementünk a kórházba, mert többnyire 3-5 perces fájásaim voltak de néha volt 8 perces is. 6kor mondta a szülésznő, hogy még mindig nem rendszeresek, de ez már a szülés. kaptam oxitocint 8kor, hogy rendeződjenek, attól összefüggő fájásaim lettek és 1 óra múlva megszületett a babám :)
2011. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem se volt rendszeres, a végén kb. így volt 1 óra 2 percig fájt aztán fél perc pihi, aztán egybefüggő fájás fél óráig, felfeküdtem az ágyra, nyomnom kellett kb. fél percig, 2-3x, aztán 1 perc pihi,többet tudtam pihenni fájás nélkül az ágyon mint vajúdás közben..
2011. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!