Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rendszertelen fájások mikor,...

Rendszertelen fájások mikor, mennyi idő után rendszeresednek? 40. hét

Figyelt kérdés

egész nap éjjel is görcsöltem, de olyan ritkán és nem is tart olyan sokáig, baba is mozog még épp most is...egész nap fájok, keményedés és alhasi görcs egyben, de nem akakr rendszeresedni, össze vissza hol 12-hol 15 hol 8 percenként jön, erőssége is változó.

Úgy érzem nem fog már elmúlni, de nem tudom mikorra fog ez berendszeresedni...még ma vagy csak holnap?


vagy egyik pillanatról a másikra?


2011. szept. 3. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Van olyan kismama, akinél egyik pillanatról a másikra rendszeres lesz, de nekem nem is lettek rendszeres fájásaim. A szülőszobán kaptam oxitocint, mert 2 napig sem minőségi, sem pedig rendszeres fájásokat nem tudtam "produkálni" :-) Szóval teljesen egyénfüggő. Minden jót Neked és könnyű szülést!
2011. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem erős fájásaim voltak,de 3-4-5percenként voltak,2 napon keresztül nem lettek rendszeresek,majd burokrepesztés után kaptam oxitocint és ezután lettek rendszeresek!
2011. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én még a kérdés kiírása napján, szept 3.án este 20:10 kor megszültem :D

kb 40 perc volt burokrepi és oxitocin (minimális) fél 8 kor :D

2011. szept. 10. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2011. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!