Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szorulásra mit javasoltok...

Szorulásra mit javasoltok császáros szülés után ami természetes és lehet tőle szoptatni? Nektek mi vált be? Vasat szedek és már most nehezen megy a nagydolog, ált 2-3 naponta.

Figyelt kérdés
Úgy tudom, a kórházból addig nem engednek haza, amig nincs széklet.
2009. ápr. 22. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban szoktak adni hashajtót, de megkérheted a párodat, hogy hozzon neked szilvalekvárt, az segít.
2009. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony,szilvalekvár és sok folyadék!
2009. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a szilvalekvár nem használt, de a tejen keresztül a babám ette és őt igen meghajtotta. A kórházban adtak Tisasent, nem ért semmit, a glicerines kúp sem igazán. A gyerekorvos ajánlotta a paraffin olajat, ami egyáltalán nem bántja a babát, mert nem szívódik fel. Reggel éhgyomorra egy kanál és végig síkosítja a belet, nem csak a végét mint a glicerines kúp. Nekem ez használt szorulásra. Patikában lehet venni.
2009. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban kaptam ricinus olajat: elég undorító dolog, de hatásos, és a szoptatást nem befolyásolja. Esténként pedig lehetett kérni székletlazító tablettát (már nem emlékszem a nevére), nekem az is segített. De a terhesség elején a székrekedésre ettem aszalt szilvát és joghurtot, ez a legtermészetesebb módszer.
2009. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a problémám. A kórházban adtak hashajtót, attól meg is indult a dolog, de amikor hazajöttem, akkor megint leállt. Így Laveolac szirupot ittam, és megtette a hatását. Nem durván, de azért segített, és szoptatás alatt is szedhető.
2009. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én naponta ettem 1-2 narancsot és segített. A kislányomnak is volt székrekedése, rajta is segített a frissen facsart narancslé.
2009. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! :)
2009. ápr. 22. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!