Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor bújik már ki a pindur?...

Mikor bújik már ki a pindur? Holnap töltöm a 40. hetet.

Figyelt kérdés
Kislányunk lesz.Azt hallottam az "okosaktól" hogy a csajszik hamarabb jönnek.Hát nálam ez nem jött be.De akkor mikor??Fájásokat érzek,de nem rendszeresen,méhszájam már nyitva,talán mióta vizsgált a doki,azóta már több ujjnyira is.De még mindig semmi.Vagy én vagyok türelmetlen????
2009. ápr. 22. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a négy lányomat mindegyiket egy két nappal de túl hordtam. Türelem már nem sok van hátra főleg ha vannak fájásaid. Tudom, hogy nehéz de hát ez van azért pihenj sokat mert a neheze még hátra van:)
2009. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ha már csak magamból indulok ki....6 nappal hordott túl anyukám! :)

Kis türelem, hamarosan kint lesz a te kis babucid, már nincs sok hátra. Én még csak a 34. hétben vagyok, de már nagyon várom, hogy végre velünk legyen, szóval megértelek! Bízd a kislányodra, majd ő tudja, mikor érkezzen! Minden jót! Kitartás!

2009. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat....
2009. ápr. 22. 15:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáljuk türelemmel kivárni ezt a pár napot :)
2009. ápr. 22. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is sokan mondták hogy a lányok hamarabb jönnek a biztonság kedvéért a 36.héttől már mindenem az ajtó közelébe volt készítve de szerencsére csak a 40.hét előtt 4 nappal volt rá szükség hát nagyon a nyuszival együtt akart jönni :)

2009. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom milyen érzés, én is így voltam. A kiírt naptól kezdve a férjem rengetegszer kérdezte: Na van már valami?? Nem érzel semmit? stb. Apukám is hívott minden nap: Na hogy vagytok? Szóval nálunk nem csak én voltam türelmetlen, hanem a család is. A kiírt nap után 3 napra szültem a kis "pöcköst". A barátnőmmel egy napra voltunk kiírva, az ő kislányánál megindították a szülést 2 hét után, mert nem akart kijönni. Akkor most kik a lustábbak??

Ne izgulj, bent nem marad. :) :)

2009. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy nappal hordtam túl a kislányomat, de már borzasztóan türelmetlen voltam én is. Kitartás, hidd el már tényleg nem sok van hátra!
2009. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást és a válaszaitokat.
2009. ápr. 24. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!