Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma a dokim azt mondta a...

Ma a dokim azt mondta a méhszájfelpuhult, de még zárt, a baba feje beikkeszkedett. Holnap töltöm a 36. hetet. Mit jelent? Kihúzzuk a 40 hetet?

Figyelt kérdés
Már nagyon nyom,fájt is a hasam alja.Pláne a vizsgálatkor is...
2010. febr. 12. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont azt jelenti, amit mondott. A méhszáj, puha, talán meg is rövidült ( ha a cervixed 2000 vagy1000) a méhszájad zárt, és a baba beilleszkedett. Ezzel még nyugodtan kihúzod, nyugi.
2010. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nem volt felpuhulva, sem a feje nem volt beilleszkedve, sőt még magasan volt fél 11-kor, délután ötkor pedig 5 perces fájásokkal mentünk a kórházba. 20:50kor már a kezemben tartottam a kis drágám. Ezzel nem ijesztgetni akarlak. Amúgy az utolsó pár hét már csak szenvedés. Bánnád, ha előbb jönne? Gondolom, már elég nagy. Könnyű és gyors szülést kivánok nekd. 4 hós kispuncis anyukája
2010. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel még túl is hordhatsz, türelem.
2010. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így mondta a doki pont a 36+0 héten, csak nekem rövidült is. Ez tényleg nem jelenti azt hogy hamarabb szülsz, legalább is nem gondolnám. Még én is egyben vagyok :) 37+3 h km
2010. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!