Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S! nem vagyok biztos ez...

S. O. S! nem vagyok biztos ez most joslo fajas vagy szules lesz?

Figyelt kérdés
38 hetes terhes vagyok!! Ma hajnali 4 kor arra keltem fel hogy nagyon gorcsol a hasam .,suruek voltak a fajasaim es nagyon fajdalmasak is.,most viszont ha jon is fajas akkor olyan kis menszis fajasnak mondanam de nem suru!!!magzat viz nem tudom biztosra hogy meg van meg .,mivel surun jarok pisilni ,igy baratnom szerint az sem kizart hogy a wc be folyt.,es nem vettem eszre .,velemenyek!!!szerintetek mi lehet .,elso babom es terhessegm is.,!?
2011. szept. 12. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Megfogod szépen a csomagodat és elindulsz a kórházba!

Hajnali 4 órásira azt mondom, hogy beindult a szülés!

Magzatvíz valóban mehet a wc-be! Ha átlagosnál több ideig tartott a pisilés, akkor meglehet, hogy magzatvíz is jött vele.


Biztos, ami biztos: irány a kórház!!!

2011. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A magzatvíz folyamatosan folyik, nincs olyan, hogy csak pisilés közben távozik, és csak a WC-be...


Ha a fájásaid nem múlnak el, akkor sem ha lefekszel és nyugiban vagy, vagy akkor sem, ha mondjuk egy meleg zuhanyt veszel, akkor már igazi fájásokról van szó.

Méred a fájások között az időt? Mennyire rendszeresek?

2011. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha csak szivárog a magzatvíz, azt nehezebb észrevenni, de akkor sem csak a Wc-be folyik. Érzel bővebb folyást esetleg?

Amúgy én bemennék kórházba, mondjuk én parás vagyok.

Ha enyhültek a fájások, de nem múlnak, akkor szerintem lásson egy doki inkább!

Könnyű szülést!

2011. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hajnali 4 kor kezdodott azok ugy 10 15 percenkent jottek es erosek voltak,.most viszont 20 percenkent van egy kis menszi szeru fajasaim ..,koszonom a valaszokat
2011. szept. 12. 12:29
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsanat most vettem eszre asszem szivarog a magzat viz., .,koszonom a valaszokat sietek a korhazba .,amig meg nem kesso.
2011. szept. 12. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Drukkolunk,könnyű szülést kivánok!
2011. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
könnyű szülést,jó babázást!
2011. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!