Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes vagyok! Mar mindenki...

39 hetes vagyok! Mar mindenki megszult korulottem, meg azok is akik kesobbre voltak kiirva! Megorulok! Mas is van igy?

Figyelt kérdés
koszike a valaszokat!puszi
2009. ápr. 23. 14:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Én is így voltam. Mindenki azt mondta karácsonyra meglesz a baba pedig január 5-re voltam kiírva. Már mindenki túl volt rajta csak én cipeltem a hasamba a picurt. 8 nappal túl is hordtam. Indított szülésem volt. Használd ki az időt és pihenj sokat, mert utána nehéz hetek jönnek. Jó szülést neked!
2009. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
szia amikor én szültem volt egy csajszi a szobába aki "elfogyasztott" már 3 szobatársat mire ő is megszült.
2009. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen ez nagyon nehéz!!Én dec 16-ra voltam kiírva,de állították,hogy dec elején megszülök.Hát nem.Amikor már"feladtam" és beletörődtem,hogy úgyis akkor szülök amikor a pici szeretne kibújni,akkor 20.án megszültem.

Hidd el most rossz,de így utólag nagyon szép emlék a várakozás és az izgalom.A szülés meg főleg!!!Pihenj sokat,beszélgess a babádnak,és türelem,nem fog bent maradni! ; )

Könnyű szülést és egészséges gyönyörű kisbabát!!

2009. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
koszike a biztatast....remelem mar hamarosan megszulok,mert mar nagyon szeretnem latni a picikemet!!!meg persze mar jo lenne hason aludni...:)puszi
2009. ápr. 23. 14:31
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok.

Kicsit irigyellek ám!!!Nehogy elkapjon a gépszíj és megint babát akarjak.; ))))

2009. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, de ismerős. Május 13-ra voltam kiirva tavaly. Akiket ismertem mindenki megszült, én meg csak növesztettem a pocakomat. Majd megőrültem. A kiirt nap után meg pláne. Mindenn nap ctg, vizsgálat, közben meg szépen lassan fogytak az ismerősök a dokinál, mert midenki megszült. Kb 5 lányt látogattam meg a kórházban a vizsgálatra várakozások alatt, akik már mind megszültek. Én redszeresen sirógörcsöt kaptam, és már a telefonomat sem vettem fel.

Végül a lány 21-én érkezett császárral.

Nagyon megértelek.

KItartás

2009. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
lehet hulyesegnek hangzik,mert mar alig varom hogy megszulessen,de azt is alig varom amikor ujra kisbabam lesz majd,pedig meg a kisfiamat se szultem meg!:))pedig regebben azt gondoltam (par honapja)hogy egy jo darabig nem akarok ujra terhes lenni,es most pedig ujra baban gondolkodok!lehet mar piciket begolyoztam...koszonom a valaszokat,jolesik olvasgatni hogy mas is volt ilyen helyzetben!:))puszika
2009. ápr. 23. 17:03
 8/32 anonim ***** válasza:

Már jobb a hangulatod látszik!!

Nem nem hangzik hülyeségnek!!!Ha valaki a lelkében tudja rendezni a dolgokat (vajúdás,szülés,anyaság) akkor érzi,hogy ez a világ legszebb ajándéka amit kaphat az ember.És az ilyen ajándékból jó lenne sokat kapni.

Ha esetleg (remélem hamar) megszülsz akkor örülnék ha tartanál egy élménybeszámolót!

14.27-es vagyok

2009. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
rendben,azonnal irok majd,es tenyleg jobb a kedvem!!!mindjart szulunk,remelem!!!!puszika
2009. ápr. 23. 17:23
 10/32 anonim ***** válasza:

Persze,hogy mindjárt szülsz!!!

Párod bent lesz?

2009. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!