Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán milyenek az...

Nyíregyházán milyenek az orvosok a szülésnél ha a fogadott doki pont akkor van szabin?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok és egy kicsit aggódom mert úgy néz ki a dokim pont szabin lesz, azt mondta ne aggódjak mert ő megbíz maga helyett egy megbízható dokit.
2009. ápr. 23. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ne aggódj!Fogadj inkább szülésznőt,úgyis ő lesz melletted!Én 26 hetes vagyok,és úgy döntöttem,ha a dokim pont akkor lesz szabin,amikor szülök,akkor az ügyeletes segít majd világra hozni a kislányomat!
2009. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ezen már mi is gondolkodtunk a férjemmel, hogy keresünk egy szülésznőt, csak attől félek, ha nincs majd ott a fogadott dokim az ügyeletes doki lekezelő lesz, de remélem minden rendben lesz, nem kell, hogy kedves legyen, a szakértelme fontosabb és a babám egészséges vilgrahozatala:)
2009. ápr. 24. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Az én sógornőmék nem fogadtak szülészt anyagi okoból. Amikor jött a szülés, az ügyeletes orvos segített. Nagyon örültek, mert azt mondták, hogy ügyes is volt, de kedves is. Utána felkeresték a kórházban egy ajándékkal, de tök rendes volt.
2009. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!