Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájásgyengeség második szülésn...

Fájásgyengeség második szülésnél is?

Figyelt kérdés
első babámmal nem voltak jóslók, burokrepedéssel indult a szülés.Oxitocin hatására sem voltak fájások, tágulás se,császár lett. Most 38 hetes vagyok, szintén egy kósza jósló nélkül. A dokim szerint nincs kizárva,h a szülés ugyanúgy zajlik le mint anno, genetikailag lehet ez. Hallott már valaki ilyenről?
2011. okt. 27. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Én is mindkét szülésemnél fájás gyenge voltam, bár oxitocin hatására pár óra alatt azért csak sikerült kitágulnom, hogy megszültem mindkét babámat rendesen. Bár mondta a szülésznő a szülés után, hogy jól fel kellett tekerni az oxitocin adagolását, hogy elég erős fájásaim legyenek...
2011. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első szülésem ugyanaz mint neked.39+3 napra elfolyt a magzatvíz, majd nem tágultam, fájás is alig-alig az oxitocintól s végül császár, mert a babám szívhangja nem volt jó. 4 hónapja volt a második szülésem.40+4 naposan fájások kezdődtek,5 perceseknél mentünk a kórházba. Tágulás semmi, majd a szülőszobán elfolyt a magzatvizem . Akkor már olyan fájásaim voltak, hogy azt hittem meghalok. Ezután kaptam oxitocint, hogy táguljak, de annyira rossz lett a kisfiam szívhangja minden fájásnál s mivel továbbra sem tágultam, a doki nem kockáztatott s mentünk a műtőbe császárra. SAjnos nem tudhatod most mi vár rád. DE sok sikert s könnyű szülést neked.
2011. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi! most mondja anyám, h neki is csak oxi hatására lett fájása
2011. okt. 27. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Első, második, szülésemnél is fájásgyenge voltam, nekem sem voltak jóslóim

Mind a kettőt simán szültem, eda-val, de hosszú vajúdással, rövid kitolssal, ugyanolyan szülés utáni komplikációkkal.

2011. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző

burokrepesztés után nem indultak be a fájások, csak az oxitocintól

2011. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
PRÓBÁD MEG A HOMEOPÁTIÁT!!!!!!!
2011. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
37+3-ra meglett a fiam császárral, magzatvízszivárgás és harántfekvés miatt, fájások nem voltak.
2011. nov. 2. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!