Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Péter Miklósról ( Szombathe...

Dr Péter Miklósról ( Szombathely) vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Van aki szerint nagyon hangulatember, én 2-szer találkoztam vele, (igaz, az missed ab utáni vizit volt), de akkor végtelenül kedves volt. Nála szeretnél szülni?
2011. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első babám nála bujt ki,ő volt az ügyeletes. Másodiknál hozzájártam terhesgondozásra.

Terhesgondozás nála nem a magánrendelőjéen volt,hanem az SZTK-ban.

Elég mufurc egy ember,problémát megbeszélni vele nem igazán lehetett.

Első babám feje már jött ki,amikor odaért,nem volt az osztályon orvos,jó mi??? Kiabált a szülésznő,telefonálgattak,h azonnal dokit.az uh-n lévő doki rongyolt felfele,állítólag,szegényem már útközben öltöztették be,de ő még nem a Péter Miklos doktor volt,rá 2 percre ért oda.

Szülés közben nagyon rendes volt. Szavam se lehet rá.

Komplikációmentes volt a szülésem.

Ha dokit akarsz,inkább a barabás dokit vagy a Német levente dokit válaszd,bagyon körültekintőek,és nem utolsó sorban nem pénzéhesen.

Barabás dokinál bujt ki a lányom. Némethez meg mikor 31.héten beindult a szülésem,akkor volt szerencsém,ügyesen visszatartotta a babát. Neki köszönhetően csak a 38.héten jött.

2011. szept. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!